Золоті ланцюжки та шнурки
Золоті ланцюжки: особливості виробництва
Купити золотий ланцюжок сьогодні не важко, навіть не обов'язково для цього їхати в ювелірний магазин, до Києва. Але покупець зазвичай не думає, який шлях проходять золоті зливки, перш ніж перетворитися на жіночі прикраси? Технологія виробництва ювелірних виробів включає роботи з високими температурами при плавленні металів та гострими інструментами при ограновуванні мінералів і каменів. Але, тільки розглядаючи золотий ланцюжок зі ланками схожими на вушко голки, розумієш яка ціна копіткої і складної роботи ювеліра.
Золото за своєю природою метал не найтвердіший, тому для виготовлення прикрас застосовують золоті сплави. Це дозволяє досягти не тільки міцності, але й різноманітності кольору. Проба, наприклад, 585 означає вміст золота і домішок, тобто на тисячу одиницю готового сплаву припадає 585 частин чистого золота і 415 частин добавок. Дане відсоткове співвідношення є своєрідним стандартом, якому властивий легкий червонуватий відтінок, що з'являється завдяки вмісту міді. Із золота 585 проби часто виготовляють золоті ланцюжки. Україна перейняла цей досвід ще в радянських ювелірів, багато з яких уже відійшли від справ.
З'явилися нові інструменти та технології для ювелірного промислу. Входять у масове виробництво нові сплави та способи обробки металів та каміння, поповнюючи каталог класичних методів роботи. Так з'явилися жіночі родірувани золоті ланцюжки. Ціна на такий виріб не набагато вища, ніж на звичайні аналоги, але термін служби та зовнішні дані значно кращі. Нанесення тонкого шару родію на поверхню металу не тільки покращує відбивні характеристики, але й надає матеріалу стійкості до корозії. В Україні вже широко застосовується ця технологія.
Багато ювелірних процесів тепер здійснюються на верстатах. Так виготовляють і золоті ланцюжки. Київ має в своєму розпорядженні виробничі потужності не тільки для роботи із золотими сплавами, але й для огранювання дорогоцінного каміння. Чудовим прикладом може бути ювелірний завод «Гемма». Каталог золотих ланцюжків цього виробника широко представлений у цьому інтернет-магазині.
Існує кілька видів плетив, які використовуються в Україні, завдяки яким виготовляють зовні відомі золоті ланцюжки. Жіночі варіанти, як правило, виглядають більш витончено, наприклад павучок, трояндочка, варіації бісмарк. Плетіння для чоловічих браслетів і ланцюжків має грубіший вигляд: «мотузка», «панцирне плетіння», «якорне» тощо. Зовнішній вигляд і ціна виробу багато в чому залежить від розміру ланок, завдяки якому навіть просте плетіння може виглядати дуже витончено і коштуватиме недорого.
Не так просто без попереднього аналізу варіантів купити золотий ланцюжок. Київ пропонує різноманітну кількість моделей зі складним та простим плетенням. Для того, щоб знайти відповідний варіант, потрібно розглядати роботи різних майстрів. Каталог ювелірного магазину «Гемма» має в своєму розпорядженні асортимент, рівний кільком ювелірним магазинам. Вам гарантовано не складе труднощів, вибрати і купити прикрасу в нашому інтернет-магазині.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...
Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!