ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 30 з 30

Золоті браслетиЗолоті браслети, навіщо вони потрібні жінці?

 

Золоті браслети – це популярні класичні аксесуари як чоловічі, так і жіночі. Але призначення прикраси відрізняється залежно від статі його власника. Жіночі браслети, як правило, є частиною образу, складаючи ансамбль із взуттям, сукнею, окулярами, сумочкою, або є відображенням однієї з рис характеру господині для виготовлення фото. Ювелірні вироби для чоловіків у 90% випадках є способом показати свою спроможність, успішність та фінансову незалежність.

 Популярність рукоділля посилила інтерес жінок до виготовлення біжутерії не із золота. Звичайно, простіше купити браслет, ніж займатися його збиранням та дизайном, але елемент творчості перетворює просту дрібничку на дорогу серцю річ. На жаль, такий виріб зазвичай не надто довговічна, хоч і виготовлена ​​вручну. Чому б не виготовляти браслети із золота, за власним дизайном? Таку послугу можна знайти у Києві, наприклад, у майстерні ювелірного магазину «Гемма». І ціна в неї цілком прийнятна. Навіть першокласне фото не в змозі передати те захоплення, яке відчуває людина, отримуючи виготовлений за власними ескізами золотий браслет. Ціна на таку красу не сильно перевищує ринкову вартість аналогічних виробів. Але більшість жінок мріють мати саме унікальний виріб, ніж просто купити золотий браслет.

 Іноді жінки використовують золоті вироби, щоб підкреслити своє соціальне становище. Але, на відміну від чоловіків, вони не обмежуються ланцюжком на руку або шию, а прикрашають, перш за все, пальці рук і вуха. У таких випадках ціна виробу може бути стимулом для його придбання, особливо якщо вона є надбанням громадськості.

 В Індії є традиція одягати браслети на руку, щоб вони дзвеніли при танці та ходьбі. У цьому є призначення прикрас на руку – привертати увагу. Золоті браслети: жіночі або чоловічі помітні своїм блиском, вони зміщуються під час руху зап'ястя і привертають увагу оточуючих. Інкрустація натуральним камінням посилює інтерес до прикраси, і наділяє його декоративними та лікувальними властивостями. Золоті браслети, фото яких можна знайти в каталозі інтернет-магазину «Гемма», прикрашені діамантами, рубінами, аметистами, хризолітами, гранатами, топазами, смарагдами та іншими дорогоцінними матеріалами.

 Не всім жінкам подобається носити золоті браслети. Київ у цьому сенсі не типовий приклад, серед мас людей дівчата намагаються виділитися якнайсильніше і найпростіше зробити це саме за рахунок аксесуарів. У кожному сезоні є модна тенденція щодо прикрас, цього року шамбала – браслети у Києві носить практично вся молодь і чоловічої та жіночої статі, найпростіший можна купити за смішною ціною у будь-якій сувенірній крамниці.

 У давнину браслети на зап'ясті носили як оберег або як ритуальний знак. Тепер ланцюжки та аксесуари на руку є чудовим способом привернути до себе увагу протилежної статі. У віртуальному магазині «Гемма» знайдуться золоті браслети у вигляді ланцюжків, золотих стрічок, з інкрустацією та підвісками, одна з моделей точно сподобається навіть нерішучій дівчині.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК