ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 11 з 11

КольєКольє: купити чи взяти в оренду?

 

У популярній романтичній мелодрамі «Красуня» героїня Джулії Робертс, збираючись в оперу, одягла діаманти, оправлені в розкішне кольє, фото якого можна знайти в інтернеті. Але дивовижна прикраса не подарувала їй, а дала «напрокат». Не зовсім традиційна послуга для нашого світу, але, з іншого боку, жінки часто беруть прикраси у своїх подруг або родичок на час: сережки, браслети, каблучки, кольє. Купити дорогу прикрасу до певного вбрання чи важливої ​​події може дозволити собі не кожна жінка. З іншого боку, навколо прикрас завжди існує безліч різних прикмет. Чим загрожує примірка чужого кольє, купити яке з якихось причин не вдалося?

 Найбільш забобонні переконання відносяться до металів. Вважається, що золоте кольє жінки зберігає індивідуальності її характеру та енергетики. Тобто через золото може передатися чужа порча або пристріт, так вважалося на Русі. Прикмета досить живуча, особливо якщо йдеться про прикраси на шию знаменитостей, наприклад, кольє, фото яких регулярно з'являються на онлайн аукціонах.

 Наступними, хто застерігає жінок від носіння чужих прикрас, є астрологи. Кольє з камінням натурального походження мають зодіакальні рекомендації. Наприклад, бурштинові підвіски дарують удачу левам, а у тільців здатні викликати головний біль. Таким чином, кольє на шию з натуральним камінням можна одягати тільки після перевірки на зодіакальну сумісність. Кольє купити в Україні можна і в інтернеті, де часто опис лоту включає згадку про властивість каміння. Перед тим, як одягати на себе прикрасу, необхідно вивчити питання з усіх боків.

 Деякі перестороги походять і від реалістів. Дорога прикраса, може бути вкрадена або втрачена, у цьому випадку не тільки доведеться повертати її повну вартість, а й «горіти з сорому», якщо прикраса була взята у подруги чи родички. Наприклад, для походу в оперу знадобилося кольє з діамантами, як у згаданому раніше фільмі «Красуня», втрата такого цінного аксесуара може коштувати дуже кругленьку суму (у фільмі намисто коштувало чверть мільйона доларів). Подібне кольє купити в Україні можна тільки в Києві, або на замовлення, що збільшує його моральну цінність.

 Намисто з камінням або сучасне кольє рекомендуємо купити у Києві в нашому магазині. Оформляйте замовлення онлайн, це швидко зручно та надійно. На сайті ви можете знайти фото та потрібну інформацію про властивості каменів, або поставити своє запитання консультанту, у діалоговому вікні у правому нижньому кутку сторінки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК