ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 22 з 22

Браслети з каміннямБраслети з камінням та їх властивості

 

Інтерес до властивості металів, каміння та мінералів тягнеться з часів зародження алхімії та наукового погляду на світ. На ранніх етапах розвитку людського суспільства це називалася двома словами: «магія і чаклунство». Золоті каблучки, кулони та браслети з камінням натурального походження здатні не тільки прикрашати людину, але й надавати на її організм сприятливий вплив.

 У каталозі «Гемма» широко представлені жіночі браслети з камінням, наприклад, з рожевою шпинеллю в оправі з білого золота. Цей камінь має багатий та цікавий набір властивостей. Завдяки своїй красі рожева шпинель зветься «Бале-рубін», вона сприятливо впливає на кровообіг, зміцнення імунітету, потенцію та здоров'я шкірних покривів. Маги приписують цьому каменю здатність дарувати удачу в коханні, формувати сприятливі обставини та створювати ауру потягу до свого володаря.

  Поліпшити свій настрій і долю допоможуть і інші мінерали, якщо правильно підібрати їх з урахуванням свого темпераменту і зодіакального знака. Зверніть увагу на браслети з дорогоцінним камінням - сапфірами, які вважаються символом жіночої вірності та чистоти, мудрості та здорового глузду. На Русі цей мінерал називали Яхонт, ось звідки пішов вислів Яхонтовий мій, в буквальному перекладі Сапфіровий мій. Цей камінь теж приносить щастя у коханні, але не через потяг, а через просвітлення та споглядання, сприятливо впливає на зір та широкий спектр фізичних захворювань.

 Браслети з натуральним камінням популярні не тільки тому, що мають позитивні властивості. Багато дорогих каменів, таких як діаманти та смарагди, зараз отримують штучно. І відрізнити «на око» не професіоналу справжній камінь від вирощеного в лабораторії практично неможливо. Мінерали, що мають нижчу вартість, рідко вирощують штучним шляхом, тому вироби з ними зберігають природні властивості натурального каміння.

 Золоті браслети з камінням часто купуються, щоб підкреслити свій статус. Адже прикраси, інкрустовані дорогоцінними матеріалами, мають високу ціну та багатий вигляд, тим самим опосередковано передаючи ці якості своєму власнику. Жіночі золоті браслети з натуральним або дорогоцінним камінням – це класичний аксесуар, яким згодом не втратить своєї краси, вартості та актуальності. Вибирайте в каталозі «Гемма» виріб, який спричиняє Вас не тільки блиском, але й незрозумілим внутрішнім інтересом, він напевно принесе успіх і успіх!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК