ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 12 з 12

Сережки кільцямиСережки - кільця: відродження ікони

 

Історія

Золоті сережки обручки знаходили в більшості гробницях імператриць різних стародавніх і сучасних цивілізацій. Подібна прикраса завжди таїла сакральний зміст. Найвідоміші місця розкопок, під час яких знаходили круглі сережки, розташовані на африканському континенті. Єгипет, Нубія та інші давні цивілізації, що процвітали поблизу Нілу, високо шанували сонце та приписували йому божественні властивості. Саме тому форма кулі та диска була найпоширенішою, у тому числі і як прикраси. І цілком логічно, що золото уособлювало божественний зв'язок людини із сонцем. 

 Вітчизна

Можливо, африканська батьківщина круглих золотих прикрас для вух стала причиною того, що зараз їх називатимуть сережки конго. Загальною рисою всім різновидів кілець конго є ефект обсягу, що досягається або з допомогою порожнистої структури, або з допомогою візерунків та інкрустації. У давнину такі сережки виготовляли з бивнів слонів, кісток тварин або гілок дерев, шліфовані та видовбані зрізи яких мали круглу форму. Деякі африканські племена досі використовують цей спосіб прикраси тіла для ритуальних танців та повсякденності.

 Оберіг

Не варто забувати і про властивості оберега, які мають круглі сережки кільця. Золото як один із головних сонячних металів, згідно з легендами, захищає душу від злих духів і пристріту, тому прикраси фараонів завжди були виконані саме з цього матеріалу. А древні слов'яни, які так само шанували небесні світила, могли по вухах «прочитати» людину. Справа в тому, що там розташовується понад сотня спеціальних точок – проекцій внутрішніх органів. Подібне вчення має древні китайці, але воно описує точки на ступнях. Побоюючись забобонів, сережки кільцями як оберіг носили не лише слов'янки, а й індіанки, іспанки і навіть циганки, які, до речі, називають себе прямими нащадками єгипетського народу.

 Прикраса

Не багато існує аксесуарів, які б підходили кожній жінці. Але золоті сережки конго, це якраз той випадок, коли будь-яка дівчина може підібрати потрібну модель. На нашому сайті представлені найрізноманітніші модні вироби цього виду: порожнисті та плоскі, з візерунком та шляхетним камінням, з білого, жовтого та червоного золота. Наші майстри можуть виконати будь-яку індивідуальну модель на замовлення!

 Вибирайте, купуйте та будьте красиві! 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК