ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 56 з 56

Сережки гвоздикиЯк не втратити улюблені сережки гвоздики

 

За статистикою 90% жінок, які носять сережки, хоч раз стикалися з "незапланованою втратою" своїх прикрас. А хіба можна запланувати зникнення? Ну, звичайно, знаєте стару добру традицію, коли жінка втрачає сережку у коханця? У разі ця ситуація може бути випадковістю, а й може бути запланована від початку. Такі хитрощі та інтриги залишимо королевам Мадридського двору, а звернемося до необхідності тримати своє майно при собі.

 Чому губляться сережки?

  Є як мінімум три причини, через які можна втратити прикрасу: злодійство, розсіяність, погана застібка.

 Якщо хтось «накинув оком» на вашу власність, зробити щось із цим досить складно, можна лише порадити, не сумувати про втрату до «другого пришестя». 

 З розсіяністю справи трохи краще, з нею можна боротися. Часто у «задумливих» жінок, які звикли знімати прикраси, перебуваючи вдома, є спеціальні скриньки для зберігання ювелірних виробів та біжутерії, але це чомусь не заважає їм забувати сережки чи кільця у ванній кімнаті чи на трюмо. Дрібні дрібниці можуть в один не дуже прекрасний день загубитися серед баночок з кремами, або взагалі закотитися по гладкій поверхні у водосток або на підлогу. Для того щоб цього не трапилося необхідно дотримуватись кількох правил. 

 По-перше, коли знімаєте прикраси, завжди робіть це в тому самому місці, так у випадку Ви завжди будете знати, звідки починати пошуки. По-друге, ховайте своє «багатство» у певному місці (спеціальній скриньці, наприклад). По-третє, не знімайте прикраси поза домом (наприклад, коли приходьте до подруги або друга, або в готелі), на перший погляд це здається логічним і простим аргументом, але не забувайте про силу людських рефлексів. 

 Якщо Ви звикли класти прикраси на туалетний столик перед сном, то можете зробити це «на автоматі» в будь-якій обстановці, коли будете дуже хотіти спати.

 І, нарешті, найпоширеніша причина втрати сережки це поганий замок. Є кілька видів застібок, що найчастіше використовуються при виготовленні прикрас для вух. До них відносяться: англійський замок, французький замок та застібки – «гвоздики» (вони ж пусети). У кожної застібки є свої переваги та недоліки. Англійський і французький замки схожі за своєю конструкцією, вони є варіацією «петлі», а сережки гвоздики зроблені за принципом штифтового замку із заглушкою. Складно зробити висновок, яке кріплення надійніше. Але, сережки гвоздики найчастіше купують для дітей та молоді, які відомі своєю здатністю до втрати дрібних дрібниць.

 Не засмучуйтесь, якщо спочатку виховання нової звички буде викликати труднощі. Вчені вважають, що для формування нової навички потрібно 21 день. У цей час Ви можете носити сережки пусети з надійними заглушками, які зручно кріпляться на вушках і рідко губляться. Якщо у Вас немає таких, обов'язково купіть модель, що сподобалася в нашому магазині!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК