ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 60 з 64
Сторінка 1 з 2

Довгі сережки підвіски

Сторінка 1 з 2


Довгі сережки, як зброя спокуси

 

Як довгі сережки можуть допомогти спокусити чоловіка? Краса завжди входила до списку бажань жінок, які цікавляться прихильністю чоловіків. Глянцеві журнали випускають безліч статей про те, як візуально надати фігурі потрібні пропорції та привабливий вигляд. Чи не останню роль у списку інструментів жіночої краси займають аксесуари. Різні сережки, підвіски, браслети, висюльки на шию та одяг, повинні привертати увагу до певних зон на тілі дівчині і по можливості зорово коригувати їх пропорції.

 Коли суспільство було консервативнішим, джерелом спокус вважалася шия жінки. Тому прикраси для вух та зони декольте є найзвичнішими та найпопулярнішими. Довгі сережки не лише прикрашають обличчя дівчини, а й здатні відтінити тон її шкіри, підкреслити вигин шиї, привернути увагу до її подиху. Залежно від форми прикраси, зорово змінюються риси обличчя. Золоті сережки з підвісками у вигляді краплі улюблені більшістю жінок. Вони підходять для власниць і виразних і гармонійних рис обличчя, для ший і вушок будь-якого віку. До того ж, золоті підвіски з камінням ніколи не виходять із моди, справжні коштовності здатні стати навіть сімейною реліквією. Багато жінок дарують зараз дочкам та онукам саме свої сережки. Висячі прикраси на вухах стають символом жіночого початку та споріднених традицій.

 Сучасні майстри ювелірної справи комбінують найнесподіваніші матеріали. Це і пір'я рідкісних птахів, і риб'яча луска, і підвіски з іклів і кігтів тварин, а також різноманітний спектр штучних матеріалів. Але такі сережки висюльки втрачають своє первісне призначення. Адже в давнину вірили, що саме прикраси для вух відлякують злих духів, а також носіння шляхетних каменів і металів має на організм лікувальну дію. Існує теорія, що кільця, сережки, висячі підвіски, браслети та ланцюжки із золота та срібла, здатні не тільки впливати на настрій власника, але й впливати на стан його кровоносної та нервової системи. А отже, бережуть не лише душу, а й тіло!

 Магазин «Гемма» пропонує ознайомитися з асортиментом сережок з підвісками різних форм і розмірів. Вибирайте серцем, а не розумом, тоді прикраси принесуть вам не лише радість, а й довге щастя!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК