ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 60 з 158
Сторінка 1 з 3

Кулони з камінням

Сторінка 1 з 3


Золоті кулони з фото: традиція в стилі ретро.

 

На початку 20 століття, коли світ захлеснула хвиля воєн, багато дівчат носили золоті кулони з фото своїх коханих. Традиційно, окрім портрета, прикраса могла зберігати локон волосся дорогої людини або навіть кілька крапель його крові на клаптику тканини. Мода на прикраси з портретами коханих людей розпочалася за часів хрестових походів. Кулони із золота з портретами дам серця зберігали під своїми сталевими латами багато відомих рицарів того часу.

 За часів, коли не було масового виробництва фотоапаратів та мобільних телефонів, до образу дорого людини ставилися трохи інакше, ніж зараз. У чоловіків і жінок різних станів було прийнято дарувати один одному подарунки, щоб позначати свою присутність у момент розлуки. Існування регламенту, за яким можна було подавати ті чи інші предмети чи прикрасу лише підкреслює церемоніальну величезність цієї традиції.

 У романі Олександра Дюма про мушкетерів королева Франції подарувала Герцогу Бекінгему золоті підвіски з діамантами на знак пам'яті про їхню зустріч. Цей вчинок міг розв'язати війну між двома державами, якби не заповзятливі слуги Анни Австрійської. І хоча підвіски із золота, ймовірно, не містили жодних зображень, для герцога вони були частиною образу його коханої. 

 У 18-19 століттях на піку моди були кулони із золота із секретними кришками. На безлічі портретів того часу можна побачити цей аксесуар на чоловічій та жіночій шиї. Сліди любовних листувань зберігають не лише архіви знаменитих вельмож, а й маленькі підвіски зі схованки для зображень. До речі, період 18-19 століття був повний інтриг, змов і переворотів, тому палаци та замки мали таємні кімнати, а в меблі, які виготовляли на замовлення, вбудовували міні сейфи та секретні полички. Можливо, досі старовинні кулони у Києві чи Варшаві зберігаються у якомусь письмовому столі серед експонатів історичного музею.

 В даний час, коли зображення коханого можна не ховати, і зберігати не тільки у своїй пам'яті, а й у пам'яті мобільного телефону, комп'ютера, фотоапарата, прикраси все ще залишаються чудовим подарунком. Купити золотий кулон для своєї коханої рекомендуємо у нашому інтернет-магазині. У каталозі «Гемма» можна купити кулони у формі серця або ключа від нього, а також багато інших цікавих дизайнів. Перевірте самі зараз!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК