ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 60 з 64
Сторінка 1 з 2

Хрестики та ладанки

Сторінка 1 з 2


Натільні золоті хрестики: новий погляд

 

Золотий хрестик є релігійним атрибутом, що прийшов у сучасний світ з далекого середньовіччя. Багато хто впевнений, що так воно і було, тому що мають на увазі, що йдеться про «розп'яття». Але насправді золоті хрестики вперше з'явилися задовго до народження Христа, а саме в Стародавньому Єгипті. Традиційна форма двох перпендикулярних прямих ще доповнювалася петлею зверху, подібний символ називався «Анкх» і в перекладі з ієрогліфічного листа позначав «життя», він так само був частиною слів «довголіття», «щастя», «добробуту» і часто фігурував у життєписі . Єгипетську хрестовину прикрашали орнаментом, фігурами скарабеїв, розправленими крилами лелеки, ієрогліфами та сакральними символами.

 Натільні хрестики нашої ери мають найрізноманітнішу класифікацію форм, їх використовують і при хрещенні, і як обереги, найвідоміші з них це: латинське розп'яття, візантійський хрест, православний хрест і розп'яття. Сучасні ювеліри часто використовують симбіоз форм, поєднуючи кілька форм в одному виробі.

 Латинський варіант має найзнайоміший для сучасної людини вид, з поперечною лінією, основа якої довша за інші сторони. Він часто стає основою для «розп'яття», оскільки релігійні історики вважають цю форму найбільш автентичною біблійному опису страти Христа.

 Латинські хрести з дерева, кістки, металу і навіть пластику, найпоширеніший атрибут серед молодіжної моди поряд із фігурними черепами та кістками. Всі ці символи мають відношення до відсутності страху перед смертю, який притаманний дітям та молодим людям.

 Візантійський варіант має складнішу форму, що нагадує бант. Основа у такого атрибута теж подовжена і якщо згладити кути він нагадуватиме трилисник на довгій ніжці. Візантійський золотий хрестик, ціна якого залежить тільки від розміру та ваги, найчастіше використовують як декоративну прикрасу або оберіг. А ось вартість «розп'яття» на основі такого хреста може бути вищою, особливо якщо продаж здійснюється в церковному магазині. Згідно з легендою, князь Володимир приймав хрещення саме візантійським хрестом, який ще називають "Корсунський".

 Православний хрест найчастіше використовують у ритуальних цілях, як символіку для християнських обрядів, при оздобленні інтер'єрів храму та одягу священиків. Він являє собою латинський хрест з маленькими додатковими перекладинами, однією рівною зверху та однією косою знизу. Такі значки часто можна зустріти на християнському цвинтарі. Золоті ладанки також часто несуть на собі зображення православного хреста.

 Хрестик для хрещення може бути будь-яким, але найчастіше для обряду використовують «розп'яття». Раніше згадувалося, що основа для «розп'яття» може бути будь-якою. Головне в ньому – це фігура або зображення рятівника – мученика. Ладанки теж можуть містити зображення Христа, але саме «розп'яття» несе його мученицьке обличчя. 

 Ювелірний магазин «Гемма» пропонує купити золотий хрестик бажаної форми за ціною виробника: для здійснення обряду «хрещення» або як оберег. Серед нашого асортименту знайдуться лики святих із золота, декоративні хрести з дорогоцінним камінням та ладанки. Пам'ятайте, що купити золоту іконку – це не витрачання грошей, а вигідне вкладення коштів!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК