ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Чоловічий кулон із натуральним гранатом п-217-33


27844 ГРН
Артикул:
п-217-33
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
червоний
Середня вага (грам):
8.0
Основна вставка:
гранат
Параметри основної вставки:
(19х13), вага 17.3 ct
Опис

Стильний золотий чоловічий кулон із червоного золота 585 проби з натуральним гранатом - атрибут, гідний справжнього чоловіка. Його благородний дизайн та відсутність зайвих деталей порадують поціновувачів гарної якості та лаконічної розкоші. Модне трапецієподібне огранювання каменю, розташованого на виробі, надає додаткову красу класичному варіанту дорогоцінної прикраси.

Такий атрибут буде приємно отримати у подарунок на день народження чи іншу значущу дату будь-якому чоловікові. Кулон можна одягати як щодня, так і на ділову зустріч як амулет, що приносить добробут та захист від поганих помислів. Камінь гранат з давніх-давен славиться вищевказаними властивостями. Ще цьому каменю при його постійному носінні приписують підвищення у власника пристрасті, можливості керувати подіями та надійним захистом від впливу темних сил.

Чоловічий кулон з натуральним гранатом - символ благополуччя та удачі. І нехай саме цей чоловічий кулон із натуральним гранатом стане не лише талісманом, а й сприятливим шляхом, що веде власника прикраси на краще життя. Дорогоцінним порятунком від усіх неприємностей та амулетом для подальшого процвітання його власника як у діловій сфері, так і в домашній.

Власник кулону з натуральним гранатом завжди виглядатиме дуже солідно, адже такий кулон уособлює собою не тільки матеріальний достаток, а й говорить про чудовий смак його господаря.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК