ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Хрестик із золота п-210-015


29679 ГРН
Артикул:
п-210-015
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
червоний
Середня вага (грам):
9.9
Основна вставка:
фіаніти
Параметри основної вставки:
1 шт. (16х3.2), 3шт. (8.6х3.2), вага 8.15 ct
Вид огранювання:
багет
Опис

Хрестик з червоного золота 585 проби з фіанітами стане чудовим подарунком для близької Вам людини, символом чистоти помислів та щирості побажань, адже це особливий атрибут Віри, до нього треба ставитися з повагою, як до святині та постійно пам'ятати про те, що в ньому закладено символ Віри у нашого Спасителя. У православній культурі вважається, що подарований дитині на хрестини золотий хрестик стане не лише символом віри, а й буде незамінним оберегом, що володіє потужним захистом.

Виконаний з любов'ю майстрами ювелірного підприємства Гемма, цей православний хрестик з червоного золота з чорними фіанітовими вставками у формі багету має особливу стилістику, а лаконічна композиція ювелірного виробу виглядає дуже чудово. Чорний колір був і залишається класикою як в одязі, так і в ювелірних виробах, а поєднання палітри перетворюється на гамронійну елегантність. Чорні вставки з фіанітів виконують роль контрастних мотивів, і в цьому виробі особливо чарівно поєднуються з червоним золотом, викликаючи як у жінок, так і у чоловіків почуття спостереження неповторної краси та гармонії.

Однак це не головне, адже головне - щоб цей ювелірний православний виріб з особливим змістом приносив чистоту помислів своєму володареві, нагадував про Заповіді Христові і завдяки силі Віри в Господа мав властивості своєрідного оберегу і талісману. Якщо Ви подаєте цей золотий хрестик у подарунок, дуже доречно буде підібрати до нього відповідний ланцюжок. А сам православний хрестик з червоного золота 585 проби з фіанітами подарований у подарунок стане чудовою можливістю довести людині наскільки вона Вам дорога, і без слів розповісти про те, що Ви щиро бажаєте дбати про неї. Подібну турботу, поза всяким сумнівом, оцінять і чоловіки, і жінки, і діти.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК