ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Золотий кулон Свиток Тори п-145-00


24344 ГРН
Артикул:
п-145-00
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
білий та жовтий
Середня вага (грам):
9.75
Опис

Кулон Свиток Тори з жовтого золота 585 проби. Це унікальна ювелірна прикраса у вигляді Свитка Тори (Сефер Тора) – рукописного пергаменту з текстом П'ятикнижжя Мойсея. Кулон "Свиток Тори" розкривається як справжній сувій.

У "Свитке Тори" присутні три елементи: жезл - те, до чого кріпиться сам сувій - він називається Шлях; набір священних писань – Істина; друге жезло - називається Життя. Шлях, Істина, Життя - три постійні елементи Свитка Тори.

Кулон Свиток Тори - ідеальний подарунок віруючій людині, іудею на свято Сімхат Тора (день Радості про Тору), які відзначають іудеї у всьому світі. Також ви можете придбати інші релігійні прикраси у нашому інтернет-магазині.

Дослівно "тора" означає навчання і складається з п'яти книг: Походження, Вихід, Левіт, Числа, Повтореннязакону. А для її виготовлення в середньому потрібно 70 аркушів пергаменту. Зазвичай сувій важить до 12 кілограмів.

Тора містить 613 заповідей, а остання заповідь велить кожному єврею переписати Свиток Тори. Зазвичай перепис Тори займає близько одного року. За єврейською традицією Тора - єдиний документ, що містить Слово Боже, і сувій вважається найсвятішим предметом. Тора обов'язково має бути переписана від руки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК