ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Золотий хрест з бірюзою п-133-074


35986 ГРН
Артикул:
п-133-074
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
білий
Середня вага (грам):
11.95
Основна вставка:
бірюза
Параметри основної вставки:
1 шт. (кв. 4.5), 4 шт. (баг.), вага 2.78 ct
Вид огранювання:
багет
Додаткова вставка:
фіаніти
Параметри додаткової вставки:
77 шт. (1.5)
Опис

Золотий хрестик із родіюваного білого золота 585 проби з бірюзою в ограновуванні багет з розсипом із 77 фіанітів виглядає лаконічно і благородно. Такий чарівний та елегантний аксессуар наповнить серце близької Вам людини душевним теплом і буде приносити радість своєю красою та витонченістю. Але насамперед це символ Християнської Віри, яка має священну силу зберігати душу і тіло віруючої людини від негативного впливу нечистої сили і всього поганого. Золоті хрестики завжди залишаються особливим видом підвісок, адже вони несуть не просто естетичний, а й насамперед духовний характер.

Золотий хрестик з родіюваного білого золота 585 проби з бірюзою - чудове поєднання вишуканої прикраси та сакрального змісту. Такий ювелірний виріб повний глибокого символізму і може бути подарований лише дуже рідною та близькою людиною, у цьому випадку його цінність зростає у багато разів. А ще підвіска-хрестик з бірюзою та фіанітами з білого золота стане для глибоко віруючої людини оберегом, що захищає від життєвих негараздів, допомагає у складних життєвих ситуаціях та наповнює душу почуттям захищеності.

Золоті хрестики завжди вважалися справжнім православним символом віри у Господа. Золотий хрестик із родіюваного білого золота 585 проби з бірюзою – це подарунок, який оберігатиме Вас довгі роки. У поєднанні з духовною силою золотого хрестика дивовижний камінь - бірюза - розкриє всі свої унікальні властивості. З давніх-давен бірюзу використовували для виготовлення різних оберегів і амулетів: цей синьо-зелений мінерал допомагає зробити людину спокійною, врівноваженою, наповнити її душу щастям і умиротворенням. А ще такий золотий хрестик з бірюзою буде чудовим подарунком коханій людині і тоді стосунки з нею будуть сповнені лише любов'ю та добротою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК