ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 37 з 37

ОбручкиОбручки та Феншуй

 

Згідно з давньою теорією Феншуй, існують правила розподілу життєвої енергії в просторі, які піддаються прогнозуванню та корекції. За допомогою китайського вчення можна не тільки правильно розставити меблі в кімнаті або знайти сприятливу ділянку для будівництва, але і вибрати обручки по фото або навіть опису.

У Києві при виборі таких важливих весільних аксесуарів, як обручки, потрібно керуватися не тільки Феншуй, весільними традиціями, модними тенденціями, красивим фото або ціною, але і здоровим глуздом. Адже це не просто прикраси для рук, а й символ єднання життів двох людей. Весільні обручки на фото зі свята завжди виглядають урочисто і красиво, тому що їм супроводжує відповідна атмосфера народження нової родини. Але в житті цей символ шлюбу нерідко ховають у кишеню або забувають у ванній біля дзеркала. Не тільки провінційні, а й обручки Києва, ціни на які вимірюються кількома іноземними нулями, теж часто виявляються затиснутими в кулаку, як звичайна смужка металу 585 проби. Це відбувається з тієї причини, що нематеріальна цінність кілець набагато важливіша за її фактичну вартість. Феншуй вчить саме духовній та енергетичній стороні звичайних процесів.

За старою традицією купити обручки має наречений, хоча нерідко в сучасних парах цей «обов'язок» делегується нареченій. Відповідно до китайського вчення чоловік і жінка мають полярні енергії, тому лише спільний вибір виявиться гармонійним та довговічним. Обручки каталогу ювелірного магазину «Гемма», як видно на фото, різноманітні за стилем та використаними матеріалами. Серед запропонованих моделей знайдуться дизайни для різних наречених (з металів і каменів, що найбільш відповідають темпераменту та енергетиці пари). Весільні обручки - довгострокова покупка, яка в ідеальному варіанті повинна прослужити молодятам все життя. Для цього, гортаючи каталог, необхідно звертати увагу не лише на вартість та склад металу та дорогоцінного каміння, але й на власні відчуття та переваги.

Важливо знати, вибираючи в Києві обручки: ціна, часто основний і першорядний критерій, яким керуються молодята, не завжди залежить від якості виробу. У каталозі інтернет-магазину «Гемма» немає посередницьких націнок, тому кожен покупець купує товар за реальною ціною. Вам варто купити обручки в Києві з каталогу ювелірного заводу «Гемма», щоб переконатися, що вони виготовлені за Феншуй та здатні приносити щастя!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК