ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 60 з 89
Сторінка 1 з 2

Каблучки з діамантами

Сторінка 1 з 2


Ще сто п'ятдесят років тому каблучки з діамантами вважалися правилом гарного тону для будь-яких заручин. У середині дев'ятнадцятого століття попит на дорогоцінне каміння сильно зріс і не згасає досі. Все трохи змінилося з появою технологій та штучного дорогоцінного каміння. Чи так необхідне середньостатистичній жінці кільце з діамантом, ціна якого буде більшою за її кілька зарплат. Відповідь беззастережна – «ТАК»! Сьогодні багатьом нареченим по кишені купити каблучку з діамантами. Київ пропонує ціну від тисячі гривень із хвостиком за таке задоволення. З особливого приводу можна накопичити потрібну суму.

Мерлін Монро безсоромно стверджувала, що «найкращі друзі дівчат – це діаманти», вона пояснювала це тим, що контури жіночої фігури з роками можуть змінювати свої форми, така ціна життя, а ось із діамантами цього ніколи не станеться. Камені завжди будуть нагадувати їх власникам про колишні часи та людей. Діаманти не мають терміну придатності, і це одна з кращих їх переваг..

Величезна кількість штучних каменів на ринку прикрас – це серйозний привід сумніватися в тому, що варто купити каблучку з діамантом, а не, наприклад, з фіанітом. Але для справжніх почуттів підходять тільки справжні камені. Всім відомо, що хоча фіаніт важчий за діаманта, за структурою він м'якший, це символічно, якщо кільце вибирається для заручин або весілля. Для міцного союзу потрібен найтвердіший, найкрасивіший і справжній камінь. Ще Джон Рокфеллер казав, що немає кращого подарунка коханій жінці, ніж діаманти!

Ювелірний завод Гемма у Києві пропонує кільця з діамантами різної цінової політики. Ми розуміємо, як важливо інколи придбати справжній діамант! Наші вироби з натуральним камінням прекрасної якості принесуть у Ваш будинок радість та щастя!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК