ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Ексклюзивна золота каблучка з сапфіром к-Астериос


81081 ГРН
Артикул:
к-Астеріос
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
білий
Середня вага (грам):
7.85
Основна вставка:
сапфір
Параметри основної вставки:
вага 7.35 ct
Опис

Ексклюзивна золота каблучка з синім зірчастим сапфіром - прикраса, гідна самої королеви. ЇЇ лаконічний і водночас вишуканий дизайн говорить сам за себе. Той, хто носить подібну прикрасу, може бути впевнений - навіть маленький промінчик світла перетвориться з такою каблучкою на яскраву зірку.

Суворо переплетене і магічно привабливе обрамлення зірчастого сапфіру білим золотом цілком виправдане. Адже сам собою камінь сапфір по твердості поступається тільки алмазу. Але не буває таких синіх, таких глибоких та насичених за кольором алмазів.

Тому ексклюзивна каблучка на замовлення з білого золота 585 проби з синім зірчастим сапфіром може стати найкращим дорогоцінним виробом у будь-якій, навіть найрозкішнішій колекції. Камінь сапфір несе в собі енергію космосу, своїми променями він ніби з'єднує небо та землю. Каблучка із сапфіром сприяє непорушності влади. Відомо, що свого часу цар Соломон прикрасив свій трон саме зірчастим сапфіром. Знаючи, що таким чином він зміцнює свою пам'ять, відганяє злидні і позбавляє лінощів. В даний час камінь на сапфірі приносить людині допомогу в самореалізації.

Споглядання каменю на каблучці відганяє все непотрібне, знімає стрес і заспокоює порушене серцебиття. З'являється енергія, що прийшла до власника з космосу завдяки особливим властивостям каблучки із зірчастим сапфіром, що розумно спрямовує власника каблучки на нові цілі в житті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК