ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Золота каблучка Спаси та Збережи 2737


41676 ГРН
Артикул:
2737
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
лимонний
Середня вага (грам):
5.0
Основна вставка:
діаманти
Параметри основної вставки:
50 шт. (1.0), вага 0.3 ct
Вид огранювання:
коло
Опис

Вишукана православна каблучка Врятуй і Збережи із золота 585 проби лимонного відтінку, інкрустована 50 діамантами буде чудовим подарунком глибоко віруючій людині. Така каблучка стане не тільки оберегом, але і знаходячись на видному місці, буде спонукати того, хто носить, до молитви. Золоту каблучку з діамантами "Врятуй і Збережи" бажано носити тільки віруючим людям, адже вона не просто прикраса, а предмет, що несе насамперед духовне призначення.

Золота каблучка Врятуй і Збережи буде чудовим подарунком хрещеникові, хрещениці, хрещеним батькам або просто православному християнину, якому Ви хочете побажати допомоги та захисту Божого, а саму каблучку можна носити людям незалежно від віку та сімейного стану - як дітям, так і дорослим.

Ця каблучка «Врятуй та Збережи» також стане чудовим вибором для молодят, а сама традиція носіння таких ювелірних виробів прийшла з Візантійської імперії. Кільця Врятуй і Збережи досить часто застосовують в обряді вінчання, адже вони захищають молоду сім'ю від пристріту, поганого слова та руйнування.

Золоту каблучку лимонного кольору з діамантами «Врятуй і Збережи» можна носити на будь-якому пальці будь-якої руки, проте вважається, що її не прийнято одягати на безіменний палець правої руки, за винятком випадку, якщо дана каблучка вважається обручкою. Текст написи повинен бути звернений до того, хто її носить, в такий спосіб, що він міг читати молитву, дивлячись на каблучку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК