ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Золота каблучка Спаси та Збережи 1-533-2


7193 ГРН
Артикул:
1-533-2
Метал:
золото 585 проби
Колір металу:
червоний
Середня вага (грам):
1.9
Опис

Золота каблучка "Врятуй і Збережи" з червоного золота 585 проби нагадуватиме своєму власнику про віру та присутність Бога. Виходячи з християнських канонів одягати каблучку «Врятуй і Збережи» може будь-який християнин. Вважається, що ювелірний виріб оберігає віруючого від злих помислів та наповнює духовною силою. Також за існуючою на сьогоднішній день традицією така каблучка може бути використане як обручка на церемонії вінчання, замінюючи молодятам стандартні обручки.

Віруючі люди вважають, що золоту каблучку "Врятуй і Збережи" слід носити на пальцях, якими людина хреститься. Однак найголовніше символічне значення каблучки «Врятуй і Збережи» - це Віра в Господа, у добрі помисли та чистоту душі. І коли в душі панує любов і віра в Бога, то у такої людини не тільки ювелірні вироби, а й думки, і вчинки будуть щирими та світлими. Будучи за своїм символічним значенням малою іконою, що носиться на руці, такий ювелірний виріб із православною символікою, як правило, стане для Вас сімейною реліквією, яка передається у спадок.

Золоту каблучку "Врятуй та Збережи" з червоного золота 585 проби слід за православними канонами освятити в церкві. Вважається, що обряд, який проводиться у храмі Божому на землі, приносить потужну позитивну силу. А значить золота каблучка "Врятуй і Збережи" стане особливим священним оберегом, який захистить від різних негараздів та смутку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК