ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 22 з 22

Значки и брелоки

Золотий значок зн-S

Зателефонувати для запиту ціни

Золотий значок зн-041

Зателефонувати для запиту ціни

Золотий значок зн-026

Зателефонувати для запиту ціни

Золотий значок зн-008

Зателефонувати для запиту ціни


Виготовлення значків з дорогоцінних металів – спадщина з 20-го століття?

Виготовлення значків у 20 столітті в Україні перетворилося на рекламне виробництво. Основними заохочувальними знаками на той час були: вимпел, значок, почесне звання. Пізніше в моду увійшов брелок, який перекочував у сучасність, не втрачаючи своєї актуальності. Відзнаки були придумані задовго до тих часів.

У 19 столітті золотий або срібний значок свідчив про приналежність до елітного клубу або служби. У творі Бориса Акуніна «Левіафан» згадується такий випадок. Пасажири першого класу та офіцери отримали золоті значки із зображенням кита, один з яких був знайдений на місці злочину. У результаті злочин було розкрито.

За часів розшукової поліції в 19 столітті, детективи не носили жетонів відкрито, а кріпили їх за відворотом коміра. На лицьовій стороні був срібний значок мисливського клубу із зображенням собаки, яка приносить дичину. Це, звичайно, були не золоті значки, але цінувалися в поліції вони високо. Виготовлення значків на замовлення з поліцейською символікою могли дозволити собі лише справжні матері детективи, їх не можна було просто купити за срібло чи золото.

Зараз виготовити значки можна і вдома, маючи спеціальний прес та заготівлі. Такий виріб із пластмаси та паперу має дуже простий вигляд. Виготовлення брелків із пластику навіть простіше, потрібно лише мати порожню форму, в яку міститься поліграфічна вставка. Таку сувенірну продукцію розповсюджують під час рекламних компаній виробники чаю, цукерок та друкованих видань. Виготовлення брелків на замовлення із пластику не займає багато часу, але термін служби такої дрібниці теж не великий.

Тільки серйозна компанія може виготовити брелок на замовлення із золота. Це той випадок, коли володіння ним означає приналежність до «клубу». Наприклад, золоті брелоки для автомобільних ключів дарують покупцям у салоні Ламборгіні. Золоті значки на замовлення найчастіше використовуються в корпоративному середовищі. Ними нагороджують директорів компаній чи рівні досягнень у мережевому бізнесі. Як заохочення можна замовити і брелок. Срібло в цьому випадку використовують чаші, воно дешевше.

Замовити брелоки з дорогоцінних металів та купити значки у Києві, ви можете в інтернет магазині «Гемма». Майстер-ювелір допоможе розробити індивідуальний дизайн виробу для вашого підприємства та втілить його у чудовому золотому чи срібному литті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК