ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Згадайте як неприємно Ви почуваєтеся, коли на вечірці або на дні народження помічаєте, що у Вашої сусідки схожий аксесуар або елемент одягу. Повна ідентичність сережок або туфель особливо вразливих персон може призвести до напівнепритомності. Як мінімум ваш настрій цього вечора буде, м'яко кажучи, не на висоті. Знайомо?
Ювелірний завод "Гемма" всіма силами бореться з "клонованою зовнішністю" наших вельмишановних покупців. Саме ексклюзивні ювелірні прикраси дозволять Вам засяяти ще яскравіше в будь-якій компанії або вечірці.
Але все ж таки частина наших клієнтів побоюється замовляти ексклюзивні вироби, лякаючись високих цін і можливості отримати в результаті "не те, що хотіли б". Давайте спробуємо розвіяти ці міфи.

5 переваг виготовлення ексклюзивних прикрас на замовлення

Це правда, що ювелірний виріб на замовлення вимагає від нас великих матеріально-технічних витрат, витрат людського ресурсу на відміну від виготовлення масових прикрас, які представлені в нашому каталозі. У той же час ми хочемо, щоб Ви розуміли переваги замовлення ексклюзивної прикраси на ювелірному заводі Гемма на відміну від замовлення ювеліра-індивідуала або іншого ювелірного підприємства.

1. У нас більше технічних ресурсів, можливостей та досвіду

Ювелірний завод "Гемма" має в своєму розпорядженні досконале обладнання, а також у нас працює кваліфікований різноплановий штат професіоналів у своїй справі. Людською мовою, ми просто частіше та професійніше виконуємо замовлення наших клієнтів, і у нас просто більше можливостей вирішити вашу проблему грамотно, якісно та в короткі терміни.

Художник намалює та запропонує Вам варіанти ескізів, а програміст зробить 3д-рендер (комп'ютерну модель) майбутнього виробу, після затвердження якого ми створимо, наприклад, обручку на замовлення. Майстер-огранщик огранить для Вас камінь, саме так, як ви захочете, а майстер-ювелір підійде до своєї роботи з особливою витонченістю, втілюючи всі ваші потаємні бажання про золоту прикрасу. Ви отримаєте саме той результат, на який були "заряджені" спочатку.

2. Ми огрануємо та оправимо камінь в ексклюзивну форму

Наше підприємство має огранову ділянку, на якій працюють кваліфіковані огранювачі з величезним досвідом та великим стажем роботи з різним камінням. Для ексклюзивної ювелірної прикраси ми підберемо дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь, і надамо йому неповторне огранювання. Ваша прикраса не буде схожа на тисячі інших яскравих моделей на вітрині. Вона буде особливою!

3. Ми можемо собі дозволити ціни на 20% нижчі, ніж у конкурентів

Ціна ексклюзивної ювелірної прикраси, виготовленої нами, буде завжди нижчою, ніж у індивідуального ювеліра через об'єктивні причини. Основна причина – кількість замовлень. Ми можемо дозволити собі не заробляти величезну маржу на кожному клієнті, тому ціни нашого заводу помірні.

4. Обручки на замовлення за 1 тиждень

Все більшу і більшу популярність набувають індивідуальні замовлення обручок на нашому підприємстві. Адже скільки разів ви стикалися з проблемою невідповідних розмірів обручок у магазинах. Ми зробимо примірку і виготовимо обручки саме під Ваш палець.

Друга проблема - "все однакове на вітринах, а хочеться щось такого". Якщо Ви впізнали себе, то потрапили на адресу. Ви отримаєте прикрасу, яка буде відмінна від інших варіантів. Ви маєте право бути досконалими у всьому!

5.Безкоштовне гарантійне обслуговування

Ми розуміємо, що вибір майстра для виготовлення ексклюзивного ювелірного виробу схожий на вибір особистого перукаря або ательє для пошиття одягу.
Тому ми зацікавлені усунути бар'єр недовіри між нами та нашим замовником, роблячи все для того, щоб Ви перетворилися на наших постійних клієнтів.
Ми даруємо Вам безстрокове гарантійне обслуговування будь-якої ексклюзивної прикраси, виготовленої нами. Економте Ваш час та гроші! Час створити свій власний стиль зараз!

колектив Ювелірного заводу "Гемма"

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК