ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 11 з 11

Чоловічі кулониЯкими бувають чоловічі кулони

 

 Класичні чоловічі кулони є прикрасами із змістом. Наприклад: хрестики, перші літери імені чи прізвища, підвіски зі знаками зодіаку. Їх традиційно дарують на ювілеї або значні дати в комплекті із міцним ланцюжком із відповідного металу. Бувають і кулони для чоловіків із зображенням Георгія Побідоносця чи улюбленого святого, але носять їх рідше, ніж хрестики.

 Чоловічі підвіски зі знаками зодіаку можуть бути будь-якої форми: круглими, квадратними, прямокутними, асиметричними та навіть абстрактною форми. Центральним елементом у цій прикрасі завжди є зодіакальний знак, який зазвичай набуває вигляду відповідно до назви. Для обробки дизайнери використовують зіркову атрибутику та теми чотирьох стихій: води, вогню, повітря та землі. Кулони зі знаками зодіаку - це наймасштабніше поле для фантазії ювелірів, коли йдеться про чоловічі підвіски. Адже хрестики та літери мають цілком конкретну форму та впізнаваний вигляд.

 Підвіски з іменами знову набули популярності на тлі набутої популярності ринкового асортименту. Люди стали все більше схожі один на одного, і, як наслідок, багато хто шукає спосіб виділитися і запам'ятатися. Кулони у вигляді букв можуть бути прикрашені коштовним камінням та стилізовані під різні шрифти. Найчастіше використовують першу літеру імені або прізвища, якщо їй надається більше значення. Ювеліри майстерні заводу «Гемма» можуть виготовити підвіску з ініціалами на замовлення або зробити гравіювання на готовому виробі.

 На ювілеї та знаменні дати прийнято дарувати ґрунтовні подарунки, які не втратили б своєї актуальності і через роки. Чомусь найскладніше вибирати подарунки для чоловіків. Ось чому мода на золоті прикраси не минає! Хрестики, кулони з гравіюванням, іменні підвіски та золоті ланцюжки не ображають чоловічі почуття, навіть якщо не цілком поєднуються зі смаком обдаровуваного. 

 Окрім символізму важлива ще й практичність. Хорошим прикладом можуть бути чоловічі хрестики. Найчастіше вони відображають релігійні погляди та віру власника. Хоча прикраса може бути і сімейною реліквією, що належала побожному предку. Тоді підвіска відзеркалює історію цілого роду.

 Ви також можете подарувати щось на згадку своїм спадкоємцям. Добротні вироби від магазину «Гемма» мають необмежений термін служби. А завдяки спеціальним пропозиціям завжди можна знайти щось симпатичне у межах свого бюджету. Обирайте та робіть покупку вашої майбутньої сімейної реліквії прямо зараз!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК