ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста
Показано 1 - 5 з 5

Чоловічі браслети Чоловічі браслети: еволюція

 

Навіщо потрібні були чоловічі браслети печерним людям, лицарям, піратам і ковбоям? За переліком не важко здогадатися, що не для краси. Браслети на руку були потрібні для захисту стратегічно важливої ділянки руки, де є ризик великого пошкодження вен. Мореплавці та ковбої використовували жорсткі пов'язки для фіксації зап'ястя, це допомагало вберегти сухожилля від пошкоджень при роботі з канатами або вуздечкою.

 Чоловічі золоті браслети мають досить багату історію. Ацтеки та майя відомі своїми ювелірними виробами, серед яких найбільш відомі прикраси для одягу жерців. Чоловічі браслети на руку так само виготовлялися у Стародавньому Єгипті. У гробницях фараонів знайдено численні розписи, які показують роль золота у житті древніх єгиптян. Наочно підтверджують цей факт чоловічі браслети із золота, знайдені у гробниці Тутанхамона.

 У сучасній культурі золоті прикраси та їх імітацію носить молодь. Браслети для чоловіків не є винятком. Але тут важливо розділити три різні мотиви. 

 Шанувальники молодіжних течій використовують прикраси як атрибутику. Готи, хіпі, емо, панки, косплери та інші представники суб-культур впізнаються саме завдяки іміджу. 

  1. Мода сильний стимул для чоловіків. Популярні прикраси на руку можна побачити не лише на дівчатах, а й на молодих парубках. Деякі модні тенденції Києва настільки вкорінюються у суспільстві, що перестають виглядати такими. 

  2. Індикатор статусу. Це може бути як фінансове питання, так і належність у певній групі успіху. Справа не тільки в тому, щоб була можливість купити щось дороге. Якщо чоловічий браслет, золото його основи покаже, що власник не просто може дозволити собі таку прикрасу, але й має «забезпечення» під нього. Виходить своєрідний кругообіг підтримки валюти золотом та золота валютою.

 Є ще психологічні чинники: «хочу як у сусіда», «справжній чоловік винен…» і таке інше. Тут все вирішує установка. Для чоловіків важливе не саме золото, а його цінність в очах громадськості та практичність застосування. Просто так не цікаво купити браслет, чоловічий мозок має розуміти його фактичну користь.

 Інтернет-магазин «Гемма» пропонує широкий асортимент ювелірних виробів. Завжди в наявності чоловічі браслети. Київ, можлива доставка, для інших міст надсилання на найближчий склад транспортної компанії. Вибирайте та насолоджуйтесь якістю!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Скинути усі фільтри

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК