1) Ми виконуємо огранювання каменів будь-яких форм, кольорів, розмірів та дизайну з нашої сировини чи сировини замовника.
2) Проводимо реставрацію каміння, усуваємо відколи, подряпини, підбираємо пари каміння для гарнітура, виконуємо роботи з облагородження ювелірних каменів.
3) Сертифікований гемолог проконсультує та проведе оцінку Вашого каменю.
Вартість огранювання та реставрації залежить від величезної кількості факторів, які безпосередньо впливають на складність виконаних робіт, виходячи з цього ЦІНА ПОСЛУГ розраховується в кожному випадку ІНДИВІДУАЛЬНО.
Ми працюємо з:
- блакитним та лондонським топазом
- рожевою шпинеллю
- топазом свісс
- рожевим топазом
- раухтопазом, цитрином лимонним та яблучним
- гірським кришталем, аметистом
- аметрином
- гранатом пиропом, родолитом, альмандин
- хризолітом
- агатом та опалом
- олександритом синтетичним та штучними корундами
- аквамарином, берилом та смарагдом, а також гідротермальним смарагдом
- перлами
- коралом, нефритом та хризопразом
- бірюзою та малахітом
- кордієрітом, лазуритом, місячним каменем, обсидіаном
- сапфірами всіх кольорів
- рубінами
- турмаліном
- хром-діопсидом
- діамантами
- фіанітами та цирконієм.
Ми ограньюємо форми:
Під час ограновування дорогоцінного каменю йому надається конкретна певна форма, визначаються розміри та кількість граней, які співвідносяться одна до одної під певними кутами. Загалом огранований камінь по вертикалі складається з двох частин: корона і павільйон. Найширша частина каменю, що виступає між короною і павільйоном, називається рундистом. Гранню (фасетою) називають плоскі поверхні, обмежені ребрами. Майданчик – верхня горизонтальна площина корони. Павільйон знизу закінчується шипом (калетою).
При проникненні світла на камінь вирішальне значення мають оптимальні кути нахилу граней павільйону. Якщо кути нахилу будуть неоптимальні, більшість променів світла пройде крізь камінь і він не буде блискати, а виглядатиме тьмяно та колір його буде блідим. Чим більше променів вийде з каменю, тим сильніше і яскравіше він сяятиме. Для кожного каменю існують свої оптимальні та критичні кути нахилу низу.
Обробка будь-якого каменю починається з попереднього огляду каменю, виявляються дефекти, визначається найбільш оптимальний спосіб огранювання. Далі слідує розмітка, розпилювання або розколювання, обдирання, шліфування та полірування. Після виготовлення камінь промивають у ультрозвуковій мийці та сушать. Після цього готові ограновані камені поділяють за масою, формою, кольором, порочністю.
Відповідно до вимог до ограненого напівдорогоцінного каміння поверхня каменю має бути дзеркально блискучою: неприпустимі неполіровані ділянки, раковини, штрихи, подряпини, видимі неозброєним оком. Також не допускаються відколи на ребрах рундисте, ребра повинні чітко обмежувати площину грані. Суміжні ребра повинні чітко сходитись в одну точку, а майданчик повинен бути строго перпендикулярним до осі, проведеної через вершину каменю.