ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Ювелірне підприємство Гемма завжди з радістю готове максимально задовольнити вимоги КЛІЄНТА, однак ми чудово розуміємо і те, що смаки замовників завжди різні, а наявний модельний ряд реально відображає лише бачення та ідеї наших ювелірних дизайнерів. Саме для вирішення подібних питань наше підприємство пропонує спільно з Вами розробити дизайн ювелірного виробу, де насамперед будуть враховані Ваші ідеї дизайну того чи іншого ювелірного виробу. А наші художники та дизайнери допоможуть разом з Вами реалізувати саму нешаблонну ідею та перенести її у тривимірну модель, щоб зрештою виготовити індивідуальну ексклюзивну ювелірну прикрасу виключно для Вас.

Використання передових технологій показує, що основним елементом у виробництві ювелірної прикраси на сьогоднішній день є 3D моделювання. Ця технологія надає безперечні переваги, які взяли на озброєння ювеліри всього світу. У процесі 3D моделювання враховуються всі наступні технологічні особливості виготовлення ювелірного виробу - від деформації прес-форм та восковок через “усадку” до кріплення вставок та полірування виробу.

Перевагою початкового 3D моделювання також є можливість модифікації за бажанням замовника тривимірних моделей без виготовлення виробу в металі. Зокрема: зміни розмірів виробу, зміни розмірів каменів, поєднання з новими різноманітними елементами дизайну. Більше того, комп'ютерне 3D моделювання дозволяє звести до мінімуму трудомісткість процесу виробництва нових моделей, а також, що дуже важливо, підвищити їх якість.

Серед основних переваг комп'ютерного 3D дизайну можна виділити наступне:

- значна економія часу;

- можливість отримати точні геометричні форми та лінії;

- мобільність: 3D модель можна легко модифікувати;

- можливість виготовлення колекції на основі однієї моделі;

- можливість проектування з високою точністю до сотих часток міліметра за ескізами, фотографіями з огляду на пропорції;

- початковий прогноз точної ваги виробу;

- прорахування основних параметрів ювелірних технологій з можливістю заздалегідь визначити висоту елементів кріплення, глибини посадочних місць тощо;

- візуалізація виробу, що дуже важливо для підбору правильної прикраси.

Ювелірне підприємство Гемма надає послуги 3D-моделювання будь-якої складності, а наші художники мають за плечима великий досвід роботи. Для вирощування восковки на 3D принтері ми використовуємо НАЙКРАЩЕ на сьогоднішній день обладнання, а саме - високоточний 3D ПРИНТЕР ASIGA PICO, що дозволить виготовити ювелірний виріб за Вашим замовленням незалежно від його рівня складності. Ми готові реалізувати БУДЬ-ЯКІ ВАШІ ІДЕЇ. Дзвоніть прямо зараз!

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК