ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Далеко не всі знають, як правильно носити хрестик, як його вибирати, що він символізує. Більше того, часто люди слідують не так прийнятим православним традиціям, як різним, абсолютно нічим не обґрунтованим, забобонам. Православні хрестики із золота можуть відрізнятися розмірами, наявністю або відсутністю дорогоцінного каміння, декоративним різьбленням та іншими елементами, але всі вони є символами віри та нашого порятунку.

Натільні хрестики із золота, або тельники, носять під одягом і не виставляються напоказ. У хресті насамперед укладена наша віра, і лише потім це – ювелірна прикраса. До речі, золотий хрестик - одна з небагатьох прикрас, які церква не тільки дозволяє, а й заохочує. Існують навіть спеціальні хрести, які служать відзнаками священицьких чинів.
Купити золотий хрестик можна як у церковній лавці, так і у звичайному ювелірному магазині. Однак, купуючи хрест у магазині, слід неодмінно пам'ятати дві речі:

1. золотий хрестик повинен відповідати встановленим у православ'ї канонам та2. перед тим, як одягати виріб, його обов'язково потрібно освятити в церкві, тільки в цьому випадку хрест виконуватиме своє основне призначення і служитиме нагадуванням про принесену на Голгофі жертву.

В ювелірному магазині, як правило, більший вибір, - там представлені різноманітні хрестики з золота, і навіть найприскіпливіший покупець зможе підібрати собі відповідний золотий хрестик. Ціна такого виробу залежатиме від його розміру, а також від наявності дорогоцінного каміння. У будь-якому ювелірному магазині можна знайти як невелик і не дуже дорогі православні хрестики із золота, так і придбати гарну, велику дорогоцінну річ. Хрестик натільний золотий – найдорожче, що має будь-який християнин. І не тому, що це золото, а насамперед через те, що він символізує.

Хрест – символ віри. І до хреста потрібно ставитись відповідно. Його не слід знімати за жодних обставин. До нього потрібно ставитись із благоговінням. До хреста можна і потрібно звертати молитви, у тому числі ту, слова з якої часто написані на звороті православного хреста: «Господи, спаси та збережи!».

Православні хрестики із золота можна дарувати, крім того, можна користуватися знайденим хрестом – всупереч існуючим у народі забобонам. Наприклад, хрещені батьки обов'язково дарують золотий хрестик своєму хрещеникові. Можна також купити золотий хрестик у подарунок близькій людині, якщо вона вирішила хреститися або втратила свій колишній хрест. Знайдені натільні хрестики із золота теж не повинні вас лякати - якщо такий хрест вам з якоїсь причини сподобався і ви хочете його носити - носіть. Тільки не забудьте заздалегідь освятити його в церкві.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК