ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

У середні віки прикраси з діамантами мали право носити лише монархи та члени їхніх сімей. В ті часи вважали, що діаманти уособлюють силу і відвагу, а такі переваги притаманні лише царським особам. Але навіть у «непереможних» діамантів є вороги, здатні з прекрасних коштовностей перетворити їх на тьмяні та непоказні брязкальця.

Головний ворог діамантів – час. Тому дуже важливо правильно доглядати за цим дорогоцінним камінням. Чисті діаманти не тільки краще відбивають світло, а й сяють яскравіше, виглядають більшими, ніж камені з нальотом шкірних, мильних, косметичних та побутових жирів. Але діаманти легко покриваються жировим шаром, тому їх необхідно щомісяця чистити.
Щоб очистити діаманти від нальоту, їх можна промити теплою мильною водою. Але користуватися потрібно тільки м'яким рідким милом або шампунем - господарське мило знизить блиск золота або платини, в які вправлено дорогоцінне каміння.
Протирати прикраси з діамантами потрібно серветкою з м'якої тканини, яка не дряпає коштовності і не залишає на ній ворсинок. На особливу увагу і догляд заслуговують каблучки з діамантами, де найбільше бруду накопичується саме під каменем. Щоб позбутися від неї, слід протерти камінь вологою ватною паличкою. Потім потрібно протерти каблучку м'якою ганчірочкою. І в жодному разі не чистіть оправи гострими предметами — так коштовності можна й подряпати. Діаманти та прикраси в жодному разі не повинні контактувати з хлоркою. Сам дорогоцінний камінь від цього не постраждає, але хлорка може знебарвити оправу. Прикраси з діамантами, як будь-які інші коштовності, необхідно знімати при виконанні домашньої роботи. Також слід берегти діаманти від ударів, через які від каменів можуть сколюватися найдрібніші частинки.

Прикраси потрібно зберігати окремо, кожну окремо від інших. Інакше тертя каменя об камінь може призвести до появи подряпин як на самих діамантах, так і на інших коштовностях. Щорічно слід показувати діаманти ювеліру. Він перевірить міцність оправи та освіжить полірування каміння.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК