ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкраще



ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

По-перше, при одночасному носінні золота і срібла є великий ризик виглядати вульгарно («все своє ношу з собою»). Потрібно мати дуже тонкий смак, щоб вдало поєднувати золото і срібло (особливо щоб поєднувати прикраси з різних дорогоцінних металів).

І не сподівайтеся, що срібло зійде за біле золото — люди, які знають, обов'язково помітять різницю. І не слухайте продавців у ювелірних магазинах – на жаль, їхнє головне завдання – продати товар, а не порадити вам стильну річ.
По-друге, це вважається mauvais ton — адже поєднується дорожчий метал з дешевшим.
По-третє, золото та срібло має протилежний вплив на організм. Так, золото нас тонізує, дарує нам ще більше енергії. Срібло ж - заспокоює, усуває запалення. Ось і виходить, що при одночасному носінні двох цих різних дорогоцінних металів ми одночасно заспокоюємо і підганяємо організм, що не зовсім правильно. Тому, носячи одночасно золото і срібло, ви фактично одночасно підганяєте і гальмуйте процеси у вашому організмі.

І все-таки іноді одночасне носіння золота та срібла припустимо. Але в жодному разі не на одній руці! Одночасне носіння цих дорогоцінних металів має бути як у народних казках: у вухах золото, на шиї срібло, а на руках мідь (срібло).

А щодо модних зараз порад носити на одній руці одразу кілька каблучок із різних металів… Ну це кому що важливіше — мода чи гарний смак.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використання



JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК