ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Що робити, якщо з часом ваша улюблена каблучка стала завеликою? Звичайно, так іноді трапляється. Ви різко схудли або Вам просто хотіли зробити приємний сюрприз і придбали каблучку без відповідної примірки. Найчастіше це відбувається з обручкою. Саме її носять усе своє життя. І дуже рідко людина не змінюється у вазі за такий довгий термін. Існує прикмета: якщо обручка виявилася великою та ви її втратили, то разом з нею може піти і сімейний добробут. Однак не треба сліпо вірити у все, що кажуть. Просто каблучку, яка стала велика, і справді можна ненароком втратити. Ну а хто ж хоче втратити свою обручку? Чи будь-яку іншу каблучку, цінну та дорогу серцю? Ніхто.

Тому потрібно негайно вживати заходів, щоб каблучка сиділа на пальчику комфортно та відповідала розміру. Звичайно, можна надіти каблучку на інший палець. Але тоді всі питатимуть, чи в шлюбі ця людина. Або що трапилося: невже в сім'ї почався розлад? Звичайно, в ідеалі розмір обручки повинен змінити ювелірний майстер. Але якщо на даний момент немає жодної можливості негайно потрапити до ювелірної майстерні? На щастя, є чимало методів, як самостійно виправити проблему завеликої каблучки.

Перший метод: потрібно взяти капронову нитку. І обмотати її знизу шинки кільця. Від товщини обраної нитки залежатиме кінцевий результат - якщо каблучка дуже велика, беріть товщу нитку. Нитку бажано підбирати за кольором, що підходить до каблучки. Не можна брати звичайну бавовняну нитку. Вона швидко витреться і не дасть бажаного ефекту. До того ж бавовняна нитка, як губка, вбиратиме в себе весь бруд і піт. Стаючи справжнім розсадником мікробів на руках. 

Другий метод: покрити каблучку зсередини емаллю прозорого кольору. Таким методом можна зменшити розмір каблучки, якщо вона вкрита дорогоцінним камінням і нитка може зіпсувати ювелірну інкрустацію. Отже, почнемо: на внутрішню поверхню каблучки потрібно нанести від 5 до 10 шарів прозорої емалі. Даючи кожному шару добре просохнути. Після кожного шару потрібно акуратно приміряти каблучку, щоб зрозуміти - чи достатньо емалі ви нанесли, чи потрібен ще один шар. Метод досить популярний, не затратний та не займає багато часу. Головне - не піддавати надалі каблучку впливу розчинників чи інших хімічних сполук. Втім, берегти від будь-якої хімії варто все - і дорогоцінні, і не дуже дорогі каблучки.

Третій метод: потрібно придбати ще одну каблучку, що ідеально підходить за стилем та дизайном до попередньої. І носити її на тому ж пальці, щоб вона утримувала і не давала сповзати більшій. 

Четвертий метод: придбання спеціальної силіконової накладки для внутрішньої частини кіаблучки. Такі накладки можна придбати в інтернет-магазинах або ювелірних крамницях. Головне – правильно визначити потрібний розмір. Зазвичай такі накладки мають різні кольори і відтінки, комфортні в носінні і не викликають алергії. Деякі пропонують скористатися як накладкою розрізаною силіконовою трубкою від крапельниці або використаним стрижнем від гелієвої ручки. Але буває, що цей метод виглядає не дуже естетично. 

П'ятий метод: носити каблучку не на пальці, а на ланцюжку на шиї. Підбираємо гармонуючий за плетінням та товщиною ланцюжок - і ось уже готовий новий стильний і небанальний образ. Так ще зручно робити в наш час пандемії, коли необхідність частого миття рук і так дуже ускладнює комфортне носіння будь-яких каблучок. Це дуже популярний спосіб саме для обручки, з якою, за повір'ями, бажано ніколи не розлучатися.

Шостий метод: нанесення на внутрішню частину каблучки кілька крапель клею, що швидко застигає. Цей метод підходить людям, які не схильні до алергії. Тому що постійний зіткнення шкіри з будь-якою хімією - ризик отримання не лише легкого подразнення на ніжній шкірі руки, а й виникнення небезпечних алергічних набряків. 

Сьомийметод теж досить не складно втілити у життя: приклейте до пальця лейкопластир тілесного кольору. Якщо ваша улюблена каблучка стало раптово велика, а вам у край потрібно надіти її саме сьогодні, то врятувати ситуацію допоможе звичайний медичний лейкопластир тілесного кольору. Його можна приклеїти або безпосередньо на сам палець (так він триматиметься краще), або вирізати невеликий фрагмент пластиру, який потрібно буде приклеїти під шинки каблучки. Але цей метод - досить ненадійний і одноразовий, врятує лише в надзвичайно екстреному випадку.

Якщо каблучка ажурна, масивна, з численними інкрустаціями, дуже велика ймовірність того, що без допомоги ювелірного майстра вам не впоратися. Що може зробити майстер? Якщо каблучка дуже і дуже велика, то майстер може вирізати частину каблучки. І спаяє кінці. Якщо на каблучці є доріжка з каміння, то застосовується метод лазерного спаювання, при якому дорогоцінні кристали не постраждають. Якщо каблучка досить гладка, ювелірний майстер може нагріти каблучку та застосувати спеціальний стиск. Потім йде полірування - і ось уже готовий новий розмір, без порушення первісної краси та якості каблучки. Якщо каблучка виконана в дивовижному та складному дизайні, ювелір може просто додати у внутрішню частину каблучки накладку з дорогоцінного металу. І неймовірна краса каблучки зовсім не постраждає. Але, як Ви розумієте, даний метод коштує набагато дорожче за попередні. Однак іноді саме такий спосіб є єдиним можливим не порушити красу та цінність ювелірного виробу.

Отже, кожен представлений до вашої уваги метод зміни розміру каблучки заслуговує на пильне вивчення. Адже в цій проблемі все залежить від дизайну каблучки і від того, наскільки вам став завелик улюблений аксесуар. Та особливо - якщо ви хочете раз і назавжди кардинально змінити його розмір.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК