ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

До кожної прикраси, виготовленої ювелірним підприємством, прикріплюється ювелірна бирка. Що таке бирка прикраси? Це паспорт, в якому вказані всі важливі параметри дорогоцінного аксесуара. Головний доказ якості та справжності. Щоб покупець зміг дізнатися, з якого матеріалу виготовлено прикрасу та які вставки в ньому присутні. Як і в будь-якому важливому документі, текст на бирці має бути написаний розбірливо, без помарок та будь-яких виправлень. Давайте розберемося докладніше, що саме має бути зазначено на кожній з бирок. Обов'язкова інформація: 

1. Найменування виробника та зображення його торгового знаку. Якщо виробником є фізична особа, на бирці вказують абревіатуру ФОП.

2. Юридична адреса виробника.

3. Повна назва виробу.

4. Артикул.

5. Проба (375, 500, 583, 585, 750, 999) та найменування металу.

6. Маса виробу в грамах та параметри розмірів.

7. Вставки та їх характеристики - вага, тип огранювання та інші важливі параметри (2Кр 85А 3/2 0,06ct). 

8. Дата виготовлення.

9. Печатка ВТК.

10. ДСТУ - державний стандарт, якому відповідає вказаний вище виріб.

11. Ціна за грам. 

12. Ціна готового виробу.

Зупинимося докладніше на деяких пунктах. Наприклад, як розшифрувати 2Кр 85А 3/2 0,06ct - загадкову абревіатуру з літер і цифр, вказану в пункті № 7? Даний напис означає, що в ювелірному виробі є вставка з двох каменів (2), Кр - означає, що камені - круглого огранювання (огранювання каменів буває найрізноманітніша, наприклад, Пр - "Принцеса", Ов - "овальна", Кв - " квадратна», Г або Гр – «грушоподібна», М - «Маркіз», І - «Смарагдове» огранювання та ін.). 85 – це кількість граней, «А» - клас огранювання (клас огранювання варіюється від А до Р). 3/2 – 3 – колір, 2 – дефектність. Якщо далі стоїть літера "В" - значить, камінь вирощений. Іноді стоять літери ГТ, які означають, що камінь «гідротермальний», тобто вирощений у лабораторних умовах. Якщо вставки вказуються без додаткових уточнень (просто написано слово смарагд), тоді означає, що камінь природного походження. Далі - 0,06ct - це вага кристалів у каратах. Є ще один важливий момент: не можна плутати позначення carat та karat. Тому що carat - це вага каменю, і 1 carat дорівнює 0,2 г. А karat - це вага металу, і 24 карати означає виріб з 999 проби, 18 карат - 750 проби, а 14 карат - 585 проби. 

В даний час виробники іноді додають на бирку назву країни, де було видобуто камінь. Ця послуга має окремий попит, тому що вважається, що кращі смарагди добувають у Колумбії, а Верхня Бірма, місто Могок постачає усьому світові кращі рубіни. Окремо варто звернути увагу на бирку королів серед дорогоцінного каміння - діамантів. Для їх позначення також існує широка абревіатура, яка дозволить розуміти, за що ви платите чималі гроші - тільки за красу каменю або ще й за справжню цінність кристала, його справжність та високу якість обробки. Діаманти прийнято оцінювати згідно з Міжнародною системою оцінки діамантів «4С» - ваги в каратах, чистоти кристала, кольору та огранювання. Іноді на камінь оформляється окремий документ, свого роду паспорт. Підставою щодо його видачі є незалежна експертна оцінка сертифікаційного центру. Найавторитетніші і найвідоміші - це G.I.A (Американський гемологічний інститут), E.G.L (Гемологічна лабораторія Європи) та I.G.I (Міжнародний гемологічний інститут). Хоча це і піднімає вартість дорогоцінного кристала приблизно на 20%, багато покупців все одно бажають купувати діаманти лише з сертифікатами від вищезазначених лабораторій.

Справжня бирка ювелірного виробу повинна бути виготовлена ​​з високоякісного матеріалу - щільного картона, непромокаючого плівки або пластику. Іноді бирка є маленькою книжечкою. Це зроблено для того, щоб умістити всю важливу інформацію і не порушити естетичну красу упаковки. На бирці має бути спеціальний отвор для нитки, яка з'єднує ювелірний виріб та бирку. Нитка закріплюється спеціальною пломбою, виготовленою з алюмінію, має стандартні параметри 3,5 мм з прорізом діаметром 1 мм. Раніше пломби виготовляли зі свинцю, але так як цей матеріал був визнаний шкідливим (тим більше свинець часто забруднює бирку своїм сірим нальотом), то на сьогодні всі пломби роблять з алюмінію.  

Пломба засвідчує справжність прикраси та не дозволить підмінити аксесуар, спрощує ідентифікацію та постановку на облік. Без пломби купувати ювелірний виріб не можна, тому що немає жодної гарантії того, що вказані на бирці дані – істина.

Після придбання ювелірного виробу бирку не можна викидати. По-перше, тому що вона допоможе замінити аксесуар у разі виявлення браку. По-друге, багато виробників роблять безкоштовне чищення своїх прикрас протягом гарантійного терміну обслуговування. І, по-третє, безкоштовний ремонт аксесуарів також неможливий без надання чека та бирки.

Час іде, мода на аксесуари змінюється. І ось вже дочка, що підросла, просить Вас дозволити їй оновити якусь не використовувану дорогоцінну прикрасу. У цей момент якраз і знадобиться дбайливо збережена бирка від аксесуара. Яка допоможе зрозуміти, що можна зробити з прикрасою, як найкраще вдихнути в нєї нове життя. Які оновлення витримає даний матеріал, а до яких процедур краще не вдаватися, щоб не зіпсувати сімейну коштовність.

Враховуючи всі тонкощі, вказані на бирці, можна буде отримати не просто оновлені ефектні, а й дуже якісні коштовності. Які довгі роки будуть радувати вас своєю нев'янучою красою та блиском. У каталозі ювелірного підприємства ГЕММА є безліч варіантів чудових прикрас на будь-який смак і для будь-якої події.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК