ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Сучасна дівчина обов'язково має бути трохи загадковою. Щоб досягти потрібного ефекту, можна купити екзотичну домашню тварину, носити незвичайні зачіски або замовити кулон з рунічними символами. До речі, модні кулони - атрибут кожної субкультури, що поважає себе, основне завдання якої виділяти своїх адептів серед інших. Оригінальна підвіска може бути використана і для браслета, і для прикраси підстібки або сумки. Такий кулон можна виписати з інтернету або купити в ювелірній майстерні.

Зараз у моді предмети гардеробу та оригінальні аксесуари із 19-го століття. Особливо цінується Вікторіанський та Едвардіанський стиль. Стильні кулони з благородними викованими завитушками, модні ще за часів Сера Артура Конан Дойла, чудово підходять і до джинсів, і до плаття з мереживами. Біжутерія в такому стилі швидко втрачає свій презентабельний вигляд, але є вихід – виготовлення кулонів на замовлення із дорогоцінних металів. Срібло та емаль найбільш природно виглядає у таких виробах.

У 19-му столітті виготовлення більшості ювелірних прикрас вироблялося вручну, тому дизайни того часу є справжніми шедеврами. Кожна почесна родина обов'язково мала власного ювеліра, як і власного лікаря чи садівника. Всі прикраси виконували на замовлення одним і тим же майстром, який ще й стежив, щоб вироби були почищені, а каміння надійно трималося в оправі. Кулон на замовлення виконувався протягом декількох днів або тижнів, зазвичай до якоїсь важливої події. Як матеріали використовували в основному золото та дорогоцінне каміння.

У наш час підвіска на замовлення може бути виконана, наприклад, з родіюваного срібла, зовнішній вигляд якого не поступиться білому золоту, а коштуватиме буде дешевше. Роль бажаних кожній дівчині діамантів гідно виконають фіаніти, і в результаті вийде розкішний на вигляд виріб в рамках прийнятного бюджету.

Стильні кулони на замовлення можна виготовити у ювелірній майстерні заводу «Гемма». Щоб дізнатися, як це зробити, зверніться до консультанта на сайті або зателефонуйте з розділу «Контакти». В «Гемма» можна замовити підвіску будь-якої форми та розміру для браслета, кулона або навіть брошки. Власна майстерня з огранювання каміння відкриває безмежні можливості для фантазій у сфері інкрустації, завдяки яким народжуються оригінальні кулони, незвичайні та прекрасні.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК