ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Що робити, якщо улюблена каблучка стала мала, але не носити і відкласти її до шкатулки шкода? Вихід є: на сьогоднішній день ювелірні майстри пропонують різноманітні види професійних послуг із збільшення розміру дорогоцінних каблучок. Однак є чимало причин, чому розмір каблучки не можна збільшити. Розглянемо деякі з них. Наприклад, якщо каблучка – біжутерія, виготовлена ​​з недорогоцінних металів. Такі сплави можуть повестися непередбачено: каблучка може потемніти, тріснути або повністю луснути. Якщо у каблучці є керамічна вставка. Збільшити шинку такого аксесуару неможливо, тому що кераміка – це дуже непластичний та крихкий матеріал. Розтягнути кераміку неможливо.

Що робити, якщо з часом ваша улюблена каблучка стала завеликою? Звичайно, так іноді трапляється. Ви різко схудли або Вам просто хотіли зробити приємний сюрприз і придбали каблучку без відповідної примірки. Найчастіше це відбувається з обручкою. Саме її носять усе своє життя. І дуже рідко людина не змінюється у вазі за такий довгий термін. Існує прикмета: якщо обручка виявилася великою та ви її втратили, то разом з нею може піти і сімейний добробут. Однак не треба сліпо вірити у все, що кажуть. Просто каблучку, яка стала велика, і справді можна ненароком втратити. Ну а хто ж хоче втратити свою обручку? Чи будь-яку іншу каблучку, цінну та дорогу серцю? Ніхто.

Іноді купівля нової ювелірної прикраси відбувається трохи спонтанно - побачив дуже милий та привабливий саме для себе аксесуар і вже не можеш піти, не купивши. Однак для купівлі ювелірних виробів існують деякі важливі правила, яких потрібно дотримуватися, щоб потім не настало розчарування від марно втрачених коштів і витраченого часу. Наприклад, із чого складається кінцева ціна будь-якої прикраси? Звичайно ж, більшою мірою – від її складу. Йдеться зараз не про твори мистецтва чи про якісь древні, раритетні цінності. Йдеться про просто якісні та красиві ювелірні вироби.

Досконалість, як відомо, складається з дрібниць. І стильні чоловічі запонки чудове тому підтвердження. Тому давайте розберемося, як зробити правильний вибір одного з найважливіших чоловічих атрибутів – чоловічих запонок. Перші згадки про чоловічі запонки з'явилися приблизно у XVII столітті. До цього сорочки зав'язувалися шкіряними стрічками, шнурками чи застібалися на звичайні гудзики. Перші запонки з'явилися не як потреба, а як окрема прикраса чи предмет вечірнього туалету. Чим довгий час залишалися. Запонки носили виключно представники влади, богеми, аристократи або дуже багаті люди.

Кожна людина, що носить каблучки, хоча б раз у житті стикалася з ситуацією, коли аксесуар застряг на пальці і в жодну не хотів зніматися. Набряклість на руках буває навіть у найздоровіших людей. Іноді набряк залежить від погодних умов. Іноді – від кількості випитої напередодні рідини. Іноді – від нестачі фізичної активності. Також дуже часто набряки виникають у період вагітності, особливо на пізніх термінах. Найчастіше проблеми виникають із обручкою, яку людина носить протягом усього життя, не знімаючи. Але з віком обсяг пальця зазвичай збільшується, а каблучка залишається у своєму первісному розмірі. І ось одного разу, прокинувшись ранком і побачивши опухлий палець, розумієш: із цим треба терміново щось робити!

Підвіска у вигляді літери - ювелірна прикраса, яка давно і міцно увійшла у світ моди як один із найпопулярніших і затребуваних аксесуарів. Масивні або витончені, з вигадливими вензелями або найпростіші, всіх їх поєднує одне - сенс, який в них вкладає кожен, хто носить цей підвіс. Із змістом кулона у вигляді літери можна експериментувати. Адже не обов'язково носити на ланцюжку лише ініціал свого імені. Кулон може знаменувати першу літеру імені коханої людини чи дитини. Також можна зібрати на один браслет всі значущі вам символи: перші літери свого імені, імен дітей, своєї другої половинки. Іноді вибирають букву, з якої починається прізвисько улюбленого вихованця.

У вас є дуже красива, але не затребувана брошка, яка дісталася у спадок від мами чи бабусі? Чи ви помітили, що давно не використовуєте свою улюблену і таку ефектну брошку, куплену минулого літа? Тоді ця стаття – для вас. Вона підкаже варіанти, надихне втілити в життя новий образ і допоможе вирішити, з чим і як краще носити свою коштовність. Усі стилісти знають - саме деталі роблять образ жінки чарівним. А брошка - одна з найголовніших і найпомітніших прикрас, яка або допоможе надати вигляду повної завершеності, або до речі доповнить і розбавить нудний «дрес-кодівський» костюм. 

До кожної прикраси, виготовленої ювелірним підприємством, прикріплюється ювелірна бирка. Що таке бирка прикраси? Це паспорт, в якому вказані всі важливі параметри дорогоцінного аксесуара. Головний доказ якості та справжності. Щоб покупець зміг дізнатися, з якого матеріалу виготовлено прикрасу та які вставки в ньому присутні. Як і в будь-якому важливому документі, текст на бирці має бути написаний розбірливо, без помарок та будь-яких виправлень. Давайте розберемося докладніше, що саме має бути зазначено на кожній з бирок. Обов'язкова інформація: 

При всей своей надежности цепочка из натурального, высококачественного золота все равно не может противостоять течению времени. Особенно если вы носите украшение, не снимая. Примерно через месяц вы сможете заметить, что изначальный лоск и блеск немножко утрачен. В ювелирных салонах чистку цепочки проводят с помощью ультразвука. Данная процедура хоть и спасительная от грязи, но совершенно не дешевая. Как избежать больших затрат? Для того, чтобы не израсходовать немалую денежную сумму и легко вернуть своей любимой цепочке первоначальную красоту, можно почистить аксессуар самостоятельно, в домашних условиях. 

Нательный крестик – это не только украшение, но и один из главных символов христианской веры. Впервые крест надевают при совершении обряда крещения. Тем самым знаменуя, что отныне крестик и его обладатель находятся в едином духовном союзе на всю оставшуюся жизнь. Таинство крещения – первая из самых значимых ступеней в духовном развитии человека. Как бы впоследствии не менялся окружающий мир, церковное благословение будет служить своеобразной путеводной нитью крещеному человеку при преодолении жизненных неурядиц. После обряда крещения ребенка родители могут быть уверены, что теперь их малыш находится под защитой и благословением Господа. 

Надевая любое украшение, вы притягиваете внимание к определенной части тела: кольцами можно подчеркнуть красивые пальцы и ладони, браслетами - руки, серьгами - миловидный овал лица. Цепочка для талии призвана обратить внимание на ту часть женщины, которая никогда не остается без пристального внимания противоположного пола. Согласно последним исследованиям, не исключительно тонкая, осиная талия, а сам контраст перехода тонкой талии в пышные бедра заставляет учащенно биться мужские сердца.

Что такое Фен-шуй? Это древнекитайское учение, которое осваивают люди, желающие привнести в свою жизнь внутренний баланс и гармонию, улучшить свою жизнь с помощью взаимодействия пяти главных элементов – Воды, Земли, Дерева, Огня и Металла. Главная теория учения - о циркуляции энергии «Ци» в теле человека и окружающем мире. Если «Ци» направить в нужное русло, тогда у человека не будет проблем в семейных и любовных отношениях, в построении бизнеса или продвижения в карьере.

Если ваше колечко - с камнем. Аксессуар, инкрустированный камнями, при чистке требует большего внимания. Иногда, в зависимости от вида крепления камня, нельзя использовать никакую «химию». А для некоторых случаев даже теплая вода может оказаться губительной. Еще способ очистки зависит от вида кристалла: например, бриллианты, фианиты и цирконий чистят или нашатырем, или мыльной водой. Жемчуг и коралл нужно просто протереть мягкой тканью. Опалы, лазурит, янтарь, рубины промывают в растворе нейтрального или с пониженным pH мыла.

С наступлением холодов мы все стараемся поплотнее укутаться в массивные свитера, надеть теплые юбки-брюки. А как поступить с любимыми украшениями, неужели стоит отложить их в шкатулку до наступления тепла? Ведь дождливая осень и морозная зима - не то время, когда нужно быть нарядной? Конечно же, нет! Красивой и стильной нужно оставаться всегда, вне зависимости от времени года или погоды!

1. Каждая уважающая себя девушка не выйдет из дома, не надев пару серег. Она может забыть про браслет или кулон, но вот серьги - это обязательная деталь образа. Так какие именно серьги должны быть у нее в шкатулке? Конечное же, пусеты. Или как их еще называют - серьги-гвоздики. Гвоздики - аккуратные, комфортные в ношении, не привлекают излишнего внимания. При этом могут стать отличным дополнением к более нарядным украшениям: к роскошному колье или кольцу с массивным ярким камнем.

С самых древних времен люди украшали свои пальцы разнообразными кольцами. И уже тогда сложилась культура ношения этих украшений - кольцо на определенном пальце было не просто драгоценным аксессуаром, но и значимым посылом всем окружающим. Например, в позднем Средневековье мужские кольца на большом пальце помогали лучникам натягивать тетиву. Вельможи того времени носили широкие, объёмные украшения, с много каратными драгоценными камнями во главе кольца. А королева и ее свита так подчеркивали свой высокий статус.

Каждая дама или девушка знает - колец много не бывает! Но как правильно выбрать этот популярнейший аксессуар, чтобы услышать в свой адрес только комплименты, а не речи в стиле: "Ну надо же, какое красиво кольцо! И совсем тебе не идет!" или «Вон то твоё, надетое на день рождения Алены, пожалуй, было совершенно неуместным». Ведь с помощью кольца можно либо подчеркнуть красоту рук, либо напрочь испортить впечатление.

Пирсинг частей носа – один из древнейших способов украшения лица. В каждой стране, на каждом континенте пирсингу носа придавали свое значение. Например, в Индии пирсинг ноздри слева или справа был связан с нетрадиционной медициной. Потому что в Индии у мужчин принято прокалывать ноздрю слева, а у женщин – справа. Если крыло носа проколото справа – это подчеркивает женское начало, а если слева – то мужское.

Современные дизайнеры из мира ювелирного искусства бросили вызов поклонникам классических украшений и создали новый тренд на асимметрию - моно-серьгу. А переменчивая мода сразу же подхватила это свежее веяние. И, похоже, это течение в скором времени не собирается сдавать свои позиции. Но как правильно носить моно-серьгу? Как красиво скомбинировать ее, например, с другой непарной серьгой? Давайте попробуем разобраться.

На сегодняшний день многие ювелирные компании создают целые коллекции исключительно для мужчин. И не «потеряться» в этом многообразии очень сложно. Как не ошибиться с выбором, когда нужно порадовать свою сильную половинку: мужа, друга, отца или брата? Ясно одно - ювелирное изделие не должно быть обременено излишними деталями. Желательно, чтобы кольцо или печатка выглядели максимально естественно и гармонично сочетались с другими деталями мужского гардероба - например браслетом от часов или запонками. А ежели мужчина уже носит печатку из красного золота, второе кольцо должно быть из металла такого же оттенка.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК