ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкраще
 x 

Корзина пуста

Бурштин - мінерал, що має органічне походження. Мільярди років тому, коли на планеті Земля відбулося різке потепління клімату, хвойні породи дерев почали виділяти багато смоли. Яка витікала не лише на землю, а й завдяки руху ґрунтів, масово потрапляла у воду, утворюючи бурштинові поклади. Багатовіковий вік бурштину, його неповторна, казкова краса та ексклюзивний вигляд кожного згустку – те, за що цінують цей чудовий мінерал у всьому світі.

Згідно з дослідженнями вчених, масовий період зародження бурштинових покладів сягає корінням в мезозойську еру, в Юрський період. Тому свіжих покладів бурштину немає. Щоб вийшов справжній мінерал, потрібно перечекати мільйони років. На самому початку люди просто збирали бурштин, викинутий на береги морів та річок. Набагато пізніше його почали видобувати цілеспрямовано, створюючи цілі підприємства з видобутку бурштину. Тепер бурштин розділили на види та підвиди, які містять понад триста відтінків. Кожен із яких прекрасний і ексклюзивний по-своєму. Дуже часто в бурштиновій смолі знаходяться навіки застиглі мушки, мошки, павуки та метелики, жучки чи пір'їни древніх птахів, які потрапили туди випадково. Ще дуже цікаво і незвичайно в бурштині виглядають бульбашки повітря або сталактити, краплі морської води, павутинки, лісовий мох або інші вкраплення, що роблять вартість певних мінералів ще вищими, а ювелірні вироби з них ще незвичайнішими і красивішими. Завдяки тому, що бурштин має муміфікуючі властивості, вченим вдається вивчити стародавніх комах у їхньому первозданному вигляді. Іноді знайдена у бурштині ящірка чи метелик піддається ретельним дослідженням. 

У Стародавній Греції бурштин дарували з побажаннями удачі, процвітання та щастя. Також бурштином прикрашали бойові обладунки та зброю, бо вважалося, що бурштин піднімає бойовий дух людини і приносить воїну перемогу. Стародавні єгиптяни використовували бурштин не тільки як прикрасу (бурштином прикрашена навіть корона Тутанхамона), а й як натуральний матеріал для муміфікацій.

У Стародавньому Римі також існувала особлива мода на бурштин. Цар Нерон особисто спорядив торгові експедиції на Північ за чорним балтійським бурштином, який він цінував більше за інший. У Стародавньому Римі з бурштину часто виготовляли статуетки звірят, якими прикрашали свою оселю. А білий та восковий бурштин у Стародавньому Римі призначався виключно для куріння фіміаму. Давньоримський письменник Пліній, автор «Природної історії», стверджував, що в його часи скромна фігурка з бурштину коштує дорожче за слухняного і здорового раба. Впливові римляни користувалися бурштиновими кульками з лікувальною метою: натирали руки для зміцнення сили. У Японії та Китаї особливо цінувався бурштин темно-червоного кольору. Вважалося, що це застигла кров дракона. Вироби з бурштину вишневого кольору носили багато членів імператорської сім'ї.

Бурштин - справжнє втілення тепла та радості. Його позитивні, оранжево-червоні відтінки піднімають настрій та підвищують життєву енергетику. Завдяки своєму натуральному походження намисто з бурштину є по-справжньому корисними та лікувальними. Також з бурштину виготовляють різноманітні браслети та натільні хрести, мундштуки для куріння та ручки кинджалів. Бурштин - податливий матеріал, він чудово піддається шліфуванні, з нього легко вирізати навіть найскладніші фігурки, що не може не цінуватись ювелірними майстрами всього світу.

Прикраси з бурштину вражають своєю природною красою і різноманітністю відтінків. Бурштин, як ніякий інший камінь, чудово вписується в образ і надає своєму власнику нотки особливого шарму і романтизму. Золотистий бурштин вдало відтінить гардероб у блакитних, зелених та білих відтінках. Головне - не перевантажувати себе, однієї брошки чи скромної нитки намистин буде цілком достатньо. Загалом і в цілому, ювелірні вироби з бурштином не дуже гармонійно виглядають з іншими прикрасами, бурштин переважно носити «наодинці».

Прикраси з бурштину приносять справжню візуальну та естетичну насолоду, вони допомагають своєму власнику не впадати в нудьгу, стимулюють займатися будь-якими справами та не зупинятися на досягнутому. Також вважається, що сонячно-жовтий та червоний бурштин приваблює багатство та удачу до свого господаря. Бурштин дуже підходить всім людям творчих професій – художникам та артистам, письменникам та музикантам. Тому що, крім підвищення життєвих сил, бурштин ще й допомагає розкрити творчий потенціал, реалізувати задуману ідею. Просте споглядання химерних вкраплень у бурштиновому камені здатне розбудити фантазію та дає творчий політ думкам.

А хто із сучасників не знає дивовижну історію появи та зникнення шедеврально прекрасної Янтарної кімнати? Вона була створена німецькими майстрами для прусського короля Фрідріха I і потім подарована Петру I його сином Фрідріхом Вільгельмом I у XVIII ст. Саме тоді обробка бурштину досягла небувалих висот, що дозволило майстрам увійти у світову історію та втілити в життя казково гарні та ексклюзивні панно з бурштину.  

Прикраси з бурштину з найдавніших часів використовували як амулети та обереги. У давнину бурштинові намисто носили вагітні жінки, щоб плід зростав здоровим. Після пологів намисто підвішували біля ліжечка дитини, щоб воно захищало немовля від злих сил. І в цьому є певна логіка, тому що бурштин - природний мінерал, його ненав'язливий, смолянистий запах корисний для здоров'я і здатний відлякувати всяких небажаних мух та мошок від ліжечка немовляти. Також було прийнято огортати немовля згораючм димом бурштину. Тактильні відчуття від ювелірних виробів з бурштину також приносять масу приємних моментів: у повітрі літає легкий запах смоли та хвої, на дотик бурштин завжди теплий, тому що мінерал дуже швидко нагрівається в руках. Недаремно дуже дорого і високо цінуються фігурки шахів, що вирізані з бурштину. У косметології користуються дезінфекційними властивостями цього натурального каменю, застосовуючи бурштинові палички для масажу обличчя.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК