- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Яке золото найкраще: червоне чи біле, жовте чи рожеве? Чим підтверджується той факт, що біле золото найдорожче? А чи правда, що у червоному золоті дорогоцінного металу менше, ніж у жовтому? Ці питання вже багато років цікавлять багатьох шанувальників золотих прикрас. На сьогодні найпопулярнішими вважаються сплави з червоного та рожевого золота. Всі знають, що червоне золото завдячує своєму кольору вищим вмістом міді. А як одержують рожеве золото? Виявляється, додаванням до сплаву певної частини срібла. Чим більше срібла - тим в результаті світліший і холодніше відтінок, що отримується.
Детальніше: Історія появи рожевого золота і чим воно краще за звичайне?
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Бурштин - мінерал, що має органічне походження. Мільярди років тому, коли на планеті Земля відбулося різке потепління клімату, хвойні породи дерев почали виділяти багато смоли. Яка витікала не лише на землю, а й завдяки руху ґрунтів, масово потрапляла у воду, утворюючи бурштинові поклади. Багатовіковий вік бурштину, його неповторна, казкова краса та ексклюзивний вигляд кожного згустку – те, за що цінують цей чудовий мінерал у всьому світі.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Що таке стиль бохо? Це тренд, де немає місця скромності. Стиль «бохо» зародився на початку ХIX століття на противагу жорстким соціальним заборонам та обмеженням того часу. Спочатку цей стиль чимось нагадував стиль «хіпі», але потім зазнав кардинальних змін. Перша відмінність "бохо" від стилю "хіпі" стала помітною приблизно в 1960-70-х роках. Обидва стилі – вільні, своєбутні, оригінальні. Однак шанувальники «хіпі» у своєму одязі надавали перевагу демократичності, а шанувальники «бохо» - самовираженню та екстравагантності.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Що таке, за своєю суттю, браслет? Популярна прикраса, яку зазвичай надягають на руку. У дослівному перекладі з французької слово браслет означає зап'ястя. Однак мало хто обмежується носінням браслетів виключно на зап'ясті. Нині браслети носять і на передпліччі, і на щиколотках ніг, і біля ліктьового згину, і навіть поверх одягу. Історія виникнення перших браслетів на передпліччі сягає корінням у далеке минуле. Як відомо, найперші браслети знайшли в розкопках у первісних людей. Вони були виконані зі шкіри та зубів тварин, з трави та кори рослин.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Згідно з переказами, у XIV ст. ювелірні майстри Індії були впевнені: для максимального збереження магічних властивостей алмазу не можна жодними способами змінювати його форму. Якщо й граніти, то мінімально – лише для надання більшого блиску та прозорості на гранях, створених самою природою. І сьогодні вважається, що перші спроби шліфування кристалів алмазу було зроблено не у Індії, а у Європі, на початку XIV століття. Європейські майстри згладжували всі нерівності на поверхні, щоб досягти максимального блиску та прозорості.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Колись, дуже давно, модники та модниці носили прикраси з не ограненими кристалами. У камені, що їм сподобався, вони просто проробляли отвір для шнурка або мотузки, щоб було зручно носити свою «дорогоцінність». Але час минав. І шляхом багатовікових спроб і помилок ювелірні майстри зрозуміли: щоб кристал максимально яскраво засяяв після огранювання, до кожного каменю потрібен свій, індивідуальний підхід. У багатьох стародавніх розкопках археологами знайшли відшліфоване вручну каміння з бірюзи, яшми, лазуриту та інших мінералів.
Детальніше: Історія виникнення ограновування дорогоцінного каміння
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Ще років десять тому, побачивши на дамі чи дівчині асиметричні сережки, хтось подумав би, що модниця просто страждає на розсіяність і випадково, помилково, одягла різні аксесуари. Але зараз, швидше за все, із задоволенням оцінюватиме дизайн прикраси та подумки приміряти побачене на себе. Тому що відтепер непарні сережки – це модний та затребуваний тренд у дам та дівчат, які не бажають залишитися непоміченими! Останнім часом вже нікого не здивуєш ні пірсингом, ні каффами, ні непарними чи моносережками.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Назва ограновування дорогоцінних кристалів у формі «маркіз» виникла у Франції, приблизно в 1745 році. Подія датується часом правління Людовіка XV. Легенда появи нового ограновування розповідає про те, як пристрасне кохання короля перетворило звичайний камінь на унікальний шедевр. Одного разу чарівна і юна дівчина, уроджена Жанна-Антуанетта Пуассон, стала фавориткою короля і набула собі титулу маркізи разом із садибою Помпадур в області Лімузен. Король був настільки вражений красою та чарівністю Жанни-Антуанетти, що зробив її своєю головною коханою.
Детальніше: Огранювання каменю «маркіз»: опис та захоплююча історія походження.
- Подробности
- Категория: ІСТОРІЯ ЮВЕЛІРНОЇ СПРАВИ
Як відомо, аксесуари для прикрашення завжди були в житті людей. Але коли саме все почалося, ніхто достеменно не знає. Дехто вважає, що історія створення ювелірних прикрас почалася приблизно 5000 років тому. Але й до цього дня археологи знаходять нові та нові давні артефакти, які служили прикрасами для доісторичних людей. Наприклад, при останках однієї стародавньої жінки часів палеоліту було знайдено численні браслети та намиста - стародавня дама виявилася справжньою модницею.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...
Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!