ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкраще
 x 

Корзина пуста

Ексклюзивна каблучка на замовлення може перетворити звичайний подарунок на апофеоз романтики. Романтики, яка стає дедалі рідкіснішним і тому затребуваним атрибутом сучасності. Особливо погані чоловічі справи, адже добре ерудовану дівчину вже важко здивувати навіть діамантами. Герої всіляких фільмів та телешоу піднімають «планку» вище та вище.

Хоча найчастіше на замовлення роблять ексклюзивні обручки, не варто забувати і про День Святого Валентина, і про спільні роковини. Дівчата готові слухати слова кохання та отримувати оригінальні подарунки хоч щодня!

До речі, на піку популярності ексклюзивні чоловічі каблучки, наприклад, печатки з фамільним гербом. Сам по собі герб, виготовлений на замовлення, це вже чудовий подарунок, адже багато чоловіків таємно мріють бути родоначальниками нової династії. І справді, після жовтневої революції та двох світових воєн багато фамільних і родових реліквій загублено, саме час створювати нові!

Авторські каблучки з гравіюванням можуть бути не лише чудовим подарунком, а й стати спадщиною для нащадків. Час не владний над золотом та діамантами, з ними нічого не станеться, хіба що стануть дорожчими для власника в емоційному відношенні. Оригінальні каблучки завжди у ціні, особливо ті, що мають історію. Так обручку знаменитої актриси Мерилін Монро було продано у 2011 році на аукціоні більш ніж за півмільйона доларів. Сама прикраса є смужкою білого металу з діамантами, але завдяки імені власниці вона потрапила до графи «елітні каблучки», що в кілька разів збільшило її вартість. За 108 тисяч доларів з аукціону пішла радянська обручка, що належала колись дружині вбивці президента Кеннеді. І хоча такі «ексклюзивні каблучки» є скоріше окремим випадком, вони підтверджують, що особливі прикраси цінуються вище за їхню номінальну вартість.

Авторські обручки на замовлення виготовлять для Вас у майстерні ювелірного заводу «Гемма». Біле, жовте, червоне золото або різні комбінації дорогоцінних металів, натуральні та штучні камені будь-якого кольору та форми! Ви можете замовити як елітні ексклюзивні каблучки з діамантами, так і менш помпезну пару обручок з гравіюванням. У майстерні заводу «Гемма» виконають вашу будь-яку ювелірну мрію!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК