ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Чи знаєте ви, що…

Один закоханий чоловік шукав подарунок для своєї обраниці. Його уявлення про романтику зводилися до того, що вирішивши віддати жінці серце, він повинен зробити це в самому буквальному розумінні. В одному магазинчику він побачив золотий кулон із ясним блакитним топазом, звичайно у формі серця. Чоловік був зайнятий на роботі і відклав покупку на останній момент. Так він отримав 300 гривень у подарунок при покупці золотого серця, які він витратив на дюжину прекрасних червоних троянд на довгих стеблах для своєї коханої. Бажаєте, і Вам посміхнеться успіх?

Про фінансову вигоду

День Святого Валентина - одне з тих свят, коли ювелірна крамниця «Гемма» здійснює зниження ціни на більшість виробів зі свого каталогу. Вартість коштовностей зменшується на 10%, у фінансовому еквіваленті це 50, 200, а може бути і 500 гривень, залежно від вартості обраної моделі.

Жодного обману

Різниця від святкової та звичайної ціни, каблучки, сережок, намиста або кулона залишиться у Вашій кишені. Жодних бонусних карток, чеків на наступну покупку, обмежень по місцях витрати отриманої знижки. 10% вартості прикраси залишаться у Вашому особистому розпорядженні, без будь-яких умов.

Відкладена вигода

Якщо моделі, що Вам сподобалася, немає в наявності, її виготовлять для Вас. При замовленні і оплаті прикраси з 10 по 14 лютого знижка в 10% зберігається, навіть якщо на виготовлення моделі потрібно кілька тижнів (точний час повідомлять при замовленні).

Що душа попросить

Святкова ціна діє не тільки на вироби у формі серця: кулони, сережки, запонки та каблучки. Усі прикраси (крім ланцюгів та ексклюзиву) у період з 10 по 14 лютого стануть дешевшими на 10%, а саме, ближче на 50, 100, 300 гривень або більше.

Скористайтеся вигідним моментом, щоб придбати подарунок на 14 лютого для коханої за святковою ціною, а на грошову різницю порадуйте себе пляшкою віскі чи іншою дрібницею. З 15 лютого ціни знову повернутися до своїх обсягів, встигніть купити прикраси до Дня Святого Валентина з 10 по 14 лютого! Дізнайтесь більше у онлайн-консультанта на сайті прямо зараз!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК