ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Прийнято вважати, що символом спілки двох люблячих людей є обручка. Але як бути з заручними та вінчальними прикрасами, які також несуть у собі величезний сенс?

Стереотип № 1. Заручна каблучка та обручки – не пара. Роблячи пропозицію своєї коханої, хлопець одягає їй заручну каблучку на той же палець, де потім виявиться обручка. Після заміжжя дівчина або зовсім знімає або носить цю каблучку на іншому пальці. Сьогодні ж зовсім не можна носити дві каблучки в парі на безіменному пальці правої руки. Головне, щоб каблучки гармонійно виглядали одна з одною.
Стереотип № 2. Вінчальні каблучки після обряду вінчання знімають. Вінчальну каблучку надягають на той же палець, що і обручку. Після обряду вінчання каблучку зазвичай знімають — вважається, що союз, укладений перед Господом, не потребує зайвих доказів. Але нерідко наречені продовжують носити вінчальні каблучки або змінюють їх на обручки, воліючи зберігати перші як сімейну реліквію і передаючи його у спадок. А якщо для вінчання використовують обручки, тоді і вибирати не потрібно.
Стереотип № 3.Каблучки мають бути із жовтого золота. Весільні прикраси сьогодні можуть бути виконані не тільки із золота, срібла, платини чи поєднання металів, але навіть із інших матеріалів. Як правило, незвичайні матеріали обирають молодята, для яких прагнення виділятися є стилем життя.
Стереотип № 4.На каблучці не повинно бути каміння та різьблення. «Інакше сімейне життя гладким не буде», - казали нам мами та бабусі. Найлегше звалити проблеми, що виникають у сім'ї, на каблучку з каменем або ювелірним різьбленням)). Не будьте забобонними – вибирайте каблучки, які вам подобаються.
Стереотип № 5. Тільки класика. Обручки у вигляді гладкої смужки - постійна класика. Але мода диктує своє, і сьогодні наречені вибирають каблучки у вигляді корон, що з'єднуються між собою деталі, що утворюють єдиний малюнок, ажурні та різьблені прикраси. Сучасні чоловіки також вибирають каблучки незвичайної форми або оздоблені камінням.
Стереотип № 6.Обручки повинні бути однаковими. Раніше молодята вибирали однакові каблучки, які відрізнялися тільки діаметром. Сьогодні вони абсолютно вільні у своєму виборі — обручки можуть бути кардинально різними. Вони можуть відрізнятися не тільки формою, малюнком, наявністю каменів на каблучці нареченої, але й матеріалом, з якого вони зроблені.
Стереотип № 7. Не можна одягати обручки своїх родичів? Чомусь вважалося поганою прикметою, коли наречена одягала на весілля обручку своєї мами чи бабусі. У крайньому разі метал рекомендувалося переплавляти. Але якщо прикраса – сімейна реліквія, подарована з любов'ю? Тим більше, якщо мама чи бабуся щасливі у шлюбі? Тоді цілком імовірно, що енергетика їхніх стосунків передасться і вашій парі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК