ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Всі знають, що наполеглива і цілеспрямована праця не залишається без винагороди. Але, згідно з повір'ями, якщо ще й докласти до досягнення матеріального благополуччя енергію каміння-талісмана, людині буде простіше і легше досягти бажаного. Тим більше не дарма з найдавніших часів деякі камені наділяють особливими силами, що сприяють залученню багатства та процвітання у свого господаря. Головне - носити та використовувати енергетику каміння та мінералів з найдобрішими намірами. Тоді всі зусилля при придбанні та носінні амулету чи оберегу пройдуть недаремно. Перелік каменів і мінералів, що рекомендуються, не такий вже й великий, що дозволить нам систематизувати і скласти з них невеликий список.

Отже, грошовим каменем номер один вважається Цитрін. Його магнетичний жовтий колір піднімає настрій та підвищує самооцінку. Багато кому цитрин за рахунок соковитих і яскравих жовтих переливів нагадує блиск високоякісного золота. Тому навіть за звичайного споглядання цитрину думки людини налаштовуються «на потрібну хвилю». Цитрін забезпечує успіх у фінансових справах, допомагає налагодити партнерські зв'язки, що сприяють благополучним угодам. Приваблює корисні знайомства. З найдавніших часів саме цитрин вважається каменем купців, фінансистів та інших представників фінансової сфери.

Хризопраз - другий за значимістю камінь, який пропонують носити людям, які бажають досягти матеріального добробуту. Вважається, що енергія хризопразу – одна з найбільш ефективних для гармонійного збагачення. При спогляданні заспокійливого, приємного, смарагдово-зеленого сяйва хризопразу людина набуває красномовства і отримує особливу впевненість у своїх силах. Також рекомендується під кристалом хризопразу зберігати грошові купюри. Тоді ви не витрачатимете свої заощадження на непотрібні речі, а будь-які матеріальні вкладення виявиться не марними та прибутковими. Щоб вдало провести складні переговори або укласти вигідну угоду, потрібно надіти обручку з хризопразом. Або покласти в ліву кишеню одягу неогранений кристал - за повір'ям, саме неогранені камені максимально зберігають свою життєву енергетику. Для притягування грошових потоків необроблений хризопраз рекомендують зберігати на одній із поличок у сейфі. 

Хризоліт – ще один відомий «магніт» для припливу грошей. Особливо він допомагає тим, хто шукає нові горизонти і бажає здобути впевненість у собі. Його смарагдово-яблучний блиск налаштовує на удачу та задає оптимістичний настрій. Особливою популярністю хризоліт користується у бізнес-вумен, які розпочали свій бізнес, як кажуть, з «нуля». Кільця із хризолітом жінкам рекомендують носити на вказівному пальці. Для чоловіків хризоліт вставляють у персні або запонки із червоного золота. Ще один вдалий варіант - затискач для краватки з хризолітом, який навіть у денний час виглядатиме вельми респектабельно та доречно.

Малахіт - смарагдово-зелений камінь, що виконує бажання. Як ніякий інший допомагає максимально сконцентрувати увагу, досягти гармонії у думках та почуттях. Здавна малахіт вважається каменем, що приваблює грошові потоки. Його магічно привабливе темно-зелене світіння поважали єгиптяни, вважаючи, що від споглядання малахіту людина стає мудрішою, не прийматиме поспішних та невдалих рішень.

Сердолік. Яким чином, скажете ви, цей оранжево-рожевий камінь кохання потрапив у цей перелік? Все дуже просто. Сердолік - покровитель творчості та всього, що пов'язано з емоційними звершеннями. Тому саме сердолік допоможе заспокоїти розхитані нерви та налаштувати на потрібний лад свого господаря. Сердолік допомагає пережити життєві труднощі, захищає від негативу та спрямовує, як кажуть, «на істинний шлях». Всі знають, що при веденні бізнесу потрібно мінімум емоцій та максимум холоднокровності. І хто, як не сердолік, допоможе у цьому? Ще сердоліку приписують магічний захист від «пристріту». І якщо перед здійсненням важливої ​​угоди або прийняттям складного вирішення емоції на межі - надягніть кільце або браслет із сердоліком, погладьте кожен камінчик, втихомиріть зайве хвилювання і спокійно послухайте, що говорить вам серце. Також сердолік допомагає швидше обчислити брехню та неправду, яку вам хочуть донести недоброзичливці. 

Чим гарний Олександрит? Тим, що споглядання багатохромного сяйва цього дивовижного мінералу підвищує працездатність, позбавляє негативних думок та депресії. Навіть давні цивілізації вважали, що носіння олександриту - шлях до процвітання та багатства. Олександрит має одну загадкову і рідкісну особливість - він змінює свої відтінки від синьо-блакитного до оливково-зеленого вдень, а при вечірньому освітленні відблискує малиновими або рожевими кольорами. Олександрит рекомендують носити азартним людям, щоб вони розуміли - будь-яке випадкове везіння - до певного часу, і потрібно бути готовим до всього і не піддаватися занадто сильним і руйнівним емоціям.

Є ще один відомий усім камінь, який у стародавніх цивілізаціях цінувався дорожче за золото. Це – бурштин. Давним-давно його навіть використовували як гроші. На сьогодні доведено – завдяки своєму природному походженню намисто з бурштину не лише красиве, а й по-справжньому зміцнює здоров'я. Наприклад, ослаблену щитовидну залозу. Тому бурштин – камінь як багатства, так і здоров'я. Будь-які вироби з бурштину залучають благополуччя та збільшують кошти. І до цього дня найрізноманітніші прикраси у вигляді грошового дерева, на якому замість листя - кристали бурштину - найпопулярніший і найбажаніший подарунок для будь-якого бізнесмена чи фінансиста.

Найчастіше грошовому успіху перешкоджає деяка невпевненість у своїх силах та відсутність лідерських якостей. Щоб скоригувати саме цей момент, рекомендується носити топази. Їх холодний, прозоро-блакитний блиск любили королі та придворні. Аристократичний блиск топазів вдало підкреслює статусність і респектабельність людини, багаторазово збільшує її впевненість у собі і тим самим допомагає досягти бажаного на будь-якій ниві. Витончений і вишуканий, топаз допомагає людині стати сміливішою і незалежнішою, позбавляє коливань при прийнятті важливого рішення. Для досягнення грошового благополуччя найкращим кристалом вважається топаз золотистого відтінку.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК