ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкраще



ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Багато жінок люблять носити ювелірні прикраси з камінням. Але так буває, що після декількох місяців носіння камені в улюбленому аксесуарі стають не такими яскравими. Чому це може статися? У більшості випадків камінь може стати каламутнішим через жировий наліт на поверхні. І ця плівка змінює зовнішній вигляд каменю лише зовні. Зсередини прозорість і колір кристала залишаються незмінними.

Хоча зовні каміння ніби блисне і вже не так соковито сяє. Навіть перли можуть втратити свою привабливість. Звичайно, всі знають, що шкіра людини виділяє піт, жир та інші речовини. Які забруднюють все, до чого торкаються. Навіть якщо ви свято дотримуєтеся гігієни, все одно дрібних забруднень вашим каменям уникнути не вдасться. Але своєчасне очищення, правильний догляд та дбайливе зберігання допоможуть уникнути більшості цих неприємностей.

Отже, по-перше: ювелірні вироби з камінням потрібно зберігати в спеціально відведених для кожного аксесуара мішечках, розклавши по скриньках, також оббитих м'якою тканиною зсередини. У жодному разі скриньки не повинні перебувати у ванній кімнаті, кухні, на підвіконні або близько до батарей з опаленням! По-друге, ніколи не можна забувати просту істину про те, що шкіра людини постійно виділяє шкірний секрет. В результаті чого дорогоцінні камені, контактуючи зі шкірою, накопичують шар шкірного поту та жиру, який блокує світло і робить їх каламутними. Щоб це виправити, щоразу, знімаючи після носіння аксесуар, протирайте його та каміння у ньому спеціальною ганчірочкою, яку можна придбати у будь-якому ювелірному магазині. Якщо її немає, ганчірочку можна замінити м'якою фланеллю або замшею.

Не варто забувати, що до кожного каменю потрібен свій, особливий підхід. Наприклад, смарагди, топази, сапфіри або рубіни можна промити в суміші теплої води та милом зі зниженим pH. Або в розчині води із крапелькою лимонного соку. Якщо поверхня каміння важкодоступна і дуже забрудниться, можна замочити прикрасу в теплій воді на пару годин. Після чого промийте аксесуар проточною водою і обов'язково витріть насухо спеціальною серветкою. Що робити, якщо ви забруднили камінь косметичним засобом – кремом або жирним тоніком? Ці засоби справді можуть негативно вплинути на колір та прозорість багатьох мінералів, особливо бірюзи, перлів, коралу та бурштину. Тому постарайтеся негайно витерти прикрасу вологою м'якою тканиною.

Дуже небезпечний контакт натурального каміння з побутовою хімією. Адже вона містить чимало агресивних хімічних речовин, здатних назавжди змінити колір та прозорість дорогоцінного каміння. Хлор, скипидар, ацетон, аміак, денатурований спирт, формальдегід – згубні сполуки! Тому, займаючись домашніми справами, ніколи не забувайте або знімати прикрасу, або одягати міцні та якісні домашні рукавички! Адже навіть звичайна сода, гігієнічна зубна паста чи кухонна сіль можуть залишити непоправні мікро-драпини на поверхні каменю.

Ще один небезпечний момент для натуральних кристалів – ультрафіолетове випромінювання. Наприклад, жовтий топаз у жодному разі не можна зберігати під сонячним промінням. Сонця бояться опали та перли, аметисти та димчастий кварц – під прямим впливом сонця вони втрачають свою вологу, тьмяніють і навіть можуть тріснути. Натуральний опал зовсім не виносить пересихання. Від спеки він може не тільки помутніти, а й тріснути, пересохнувши на сонці. Тому це каміння зберігайте далеко від прямих сонячних променів, у сухому та темному місці.

Особливо дбайливими потрібно бути з натуральними перлами. Після тривалого носіння перли бажано промити теплою проточною водою, потім добре витерти м'якою фланеллю. Почистити перлинки можна картопляним крохмалем. Не можна забувати, що ювелірні вироби з перлами періодично потрібно «вигулювати». Адже при тривалому лежанні на полиці він втрачає своє перламутрове сяйво і тьмяніє.

Є камені, які для підкреслення їхньої краси переважно носити ввечері. До них відносяться цитрини, топази, аметисти, димчастий кварц, бірюза, опали, малахіт, бурштин та перли. Для прогулянок під полуденним сонцем можна вибрати прикрасу з імітацією дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. У сучасному світі виробництво та вирощування штучних кристалів досягло небувалих висот, і вирощене каміння "на око" зовсім не відрізнити від справжніх (наприклад, суперпопулярні на сьогодні фіаніти представлені у всіх кольорах веселки, мають прийнятну ціну та неперевершений зовнішній блиск). Тому не забувайте користуватися досягненнями прогресу та на пляж надягайте прикраси з фіанітами.

Ніколи не користуйтесь кремами, лосьйонами чи мазями, не знявши з себе всі прикраси! І не забувайте, що одягати ювелірні вироби можна лише через 10-15 хвилин після нанесення косметики та парфумів. Чим шкідливі для каміння духи? У складі будь-якого одеколону чи парфумів є ефірні олії, етиловий спирт чи етанол, які можуть залишити жирну плівку на гранях каміння. Також у складі парфумів та одеколонів є барвники. І це вже дуже вагома причина, щоб наносити на себе одеколон або парфуми до того, як одягнете прикраси з камінням.

Як не дивно, але шкідливою для блиску натурального каміння може виявитися і звичайна водопровідна вода. Багато залежить від її складу. Наприклад, тверда вода, що містить у своєму складі багато заліза, неодмінно покриє каміння каламутним жовтим нальотом. Найкраще раз на рік віддавати свої прикраси до ювелірної майстерні для професійного чищення. Адже кожному виду кристалів підходить виключно свій спосіб. На сьогодні не існує універсального способу, що повертає каменям їхню первозданну красу і соковитий блиск. Все залежатиме від хімічних властивостей того чи іншого каменю, дорогоцінного сплаву, з якого зроблено оправу і того, як акуратно і дбайливо ви їх носили.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використання



JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК