ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкраще



ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Створення ювелірних прикрас без жодного сумніву за всіх часів є мистецтвом і однією з численних граней життєдіяльності людини. По тому, як змінювалися тенденції виробництва ювелірних прикрас, або як зараз модно говорити тренди, не складно простежити розвиток культури різних народностей нашої з вами тисячолітньої історії. А сама історія ювелірних прикрас взяла старт задовго до нашої ери. Однак у ті часи ці вироби несли зовсім інший смисловий відтінок, адже вони говорили про приналежність власника до певного племені. Більш того - часто вони були свого роду амулетом, який здатний захистити власника від злих напастей і катаклізмів та принести удачу на полюванні.

При виготовленні кулонів, сережок, кольє та інших прикрас у далекі часи використовувалися підручні засоби та невід'ємні атрибути того чи іншого племені: різні кольорові камені, перламутрові раковини, дерево, кістки звірів, дерев'яні палички і навіть химерне насіння.

Особливий крок виробництво ювелірних прикрас зробило у Стародавній Греції, яка небезпідставно вважається прародителькою всіх сучасних мистецтв. Саме на так зване "золоте століття" цієї держави і випала головна роль у розвитку ювелірної справи. І до цього дня археологи знаходять чудові золоті прикраси того часу, які по-справжньому вражають тонкістю роботи та точністю дрібних деталей. Давньогрецькі майстри по золоту вже тоді дуже просунулися в технологіях кування, лиття, карбування та гравіювання ювелірних виробів, а також досягли успіху в різьбленні та нанесенні емалей. Особливо слід виділити красиві золоті намиста, які поєднують у собі найскладнішу роботу ювеліра і водночас легкість та витонченість форм виробів. Завоювання Олександра Македонського принесли в грецьку культуру мистецтво Сходу, що ще більше доповнило стилістику прикрас і вплинуло на подальше формування ювелірної моди.

Середньовічна Європа принесла в ювелірну культуру моду на велику кількість прикрас з великим дорогоцінним камінням, серед яких особливою популярністю користувалися червоні рубіни, зелені смарагди, сині сапфіри ну і, зрозуміло, сріблясті перли. Гірський кришталь, топази та аметисти також були в моді, проте мали набагато меншу популярність. Виходячи з того факту, що ювелірні прикраси могли собі дозволити лише знатні та багаті особи, а обробка дорогоцінного каміння вироблялася вручну шляхом ретельного шліфування, ювелірні прикраси того часу були більш схожі на витвори мистецтв, ніж на щоденний атрибут. Проте у 18 столітті кількість розкішних золотих пряжок, усіляких застібок на одязі знаті значно зросла. Саме в цей період у моду увійшли персні, інкрустовані вставками з великих дорогоцінних каменів, ювелірні прикраси стали більш вишуканими, а щоб посилити гру дорогоцінного каміння, вставки почали обрамляти високими ажурними оправами.

Головною подією на початку 18 століття у виробництві ювелірних прикрас стала поява діаманта. Популярність ограненого алмазу з шаленою швидкістю поширюється серед ювелірних справ майстрів у всьому світі. Тепер діамант - головний акцент, на який робиться ставка у виробництві ювелірних прикрас, а інші дорогоцінні камені стають лише доповненням, яке покликане посилити та відтінити його неповторний блиск. Безперечним прикладом трендів моди того часу можна вважати без жодного сумніву корону імператриці Катерини II, діаманти в якій постали у своєму самому барвистим і сяючому блиску. Сам виріб являє собою дві півкулі, які усипані діамантами та кріпляться на масивному обручі. ЇЇ центральна частина інкрустована великими каменями неправильної форми, а край півкуль обрамляється перлинами. У вінця корони алмазний хрест, вгорі якого рубін з вагою у 400 карат. У моду також прийшли композиції у вигляді букетів із ретельним опрацюванням дрібних деталей, які вражали своїми фарбами та вишуканістю дизайнерських рішень. Доходило до того, що серед золотих листочків і квіток з рубіну можна було розглянути маленьку смарагдову гусеницю або метелика, що пурхає, з крилами, виконаними з понад тонких халцедонових пластинок.

На території сучасної України історія ювелірної справи сягає корінням у 16-17 століття Київської Русі, де майстерні умільці досягали неперевершеного мистецтва у виробництві золотих прикрас з емаллю. Найпопулярнішими на той час вважалися золоті обручі для шиї - гривні, колти - золоті підвіски до жіночого кокошнику, і навіть найрізноманітніші намисто, підвіски, сережки, барми. Всі ці ювелірні прикраси славилися передовою для тих часів технікою різьблення та карбування. У першій половині 20 століття початком ювелірного промислу можна вважати 1923, коли було створено окреме товариство з виробництва та збуту ювелірних виробів. А розквіт виробництва ювелірних прикрас припав на 1950-70 роки, коли на зміну кустарному виробництву прийшли сучасні ювелірні заводи.

ДУМКА ЮВЕЛІРНОГО МАГАЗИНУ ГЕММА

Сьогодні ювеліри всього світу використовують тисячолітній досвід попередніх поколінь золотих справ майстрів. З одного боку, вже давно придумані методики та дизайни значно спрощують виробництво, з іншого боку чимось здивувати досвідченого покупця з кожним роком стає все складніше. Проте талановиті ювеліри час від часу продовжують нас дивувати якимось унікальним орнаментом чи незвичайною технікою. Якщо Ви хочете придбати щось унікальне та неповторне, розгляньте варіант виготовлення ювелірної прикраси на замовлення, а наші художники будуть щиро раді допомогти вам у реалізації ваших ідей. Тим більше що в епоху нано та мікро-технологій 21-го віку 3-D моделювання на сучасній комп'ютерній техніці допоможе значно прискорити та покращити процес творення. Дзвоніть прямо зараз!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

РЕКОМЕНДУЄМО...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використання



JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК