ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Чоловічі прикраси - це не тільки щетина та сталевий кулак. Брутальність стрімко виходить із моди і сильній половині людства доводиться шукати нові способи показувати свою спроможність, наприклад, носити чоловічі каблучки.

Історична довідка

Аристократія 15-19 століття душі не чула в дорогоцінних каменях і прикрасах. Причому найгарячішими шанувальниками були аж ніяк не пані. До 18 століття золото вважалося привілеєм чоловіків. Його асоціювали із силою, ясністю сонця, відвагою та безстрашністю.

Чоловічі золоті каблучки того періоду, найчастіше персні чи печатки, виготовлялися ювелірами переважно для вельмож, державних діячів та багатих титулованих дворян. Кардинали, королі, герцоги, графи завжди зображалися на парадних портретах у вихідній сукні, а пальці їх прикрашали каблучки з багатою обробкою коштовним камінням.

Чоловічі персні досі є символом достатку та міцного становища у суспільстві. Недарма американські спортсмени та переможці світових турнірів з покеру отримують разом із виграшем золоті печатки з відповідною символікою.

Не в кожної каблучки має бути історія. Іноді чоловіків можна викрити в простому бажанні самоствердитися за рахунок дорогих прикрас. Адже купити чоловічу каблучку може дозволити собі не кожен. На персні і навіть печатки без інкрустації потрібно набагато більше металу, ніж на жіночі дрібнички. Купити щось для своєї коханої і то обійдеться дешевше.

Каблучки для чоловіків не завжди є бажаним аксесуаром, але це тільки в тому випадку, якщо вони є весільними. Хоча багато наречених одягають їх за власною волею, і навіть столичний Київ не є винятком. Кількість завидних холостяків з кожним роком все зменшується та зменшується. Печатки чоловічі замінюються на обручки, які прикрашають доглянуті пальці анітрохи не гірше ніж чоловічі каблучки. Київ, щоправда, рясніє і новинами про гучні розлучення, але в межах весільної статистики. 

Ювелірний магазин «Гемма» надає можливість чоловікам купити прикраси, що сподобалися, за конкурентною ціною. Весільні каблучки, печатки, персні з вишуканим чоловічим дизайном, перед яким не встояв би навіть агент 007.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК