ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Купити фігурки для інтер'єру робочої кімнати або спальні можна сьогодні майже в будь-якому супермаркеті або спеціальному магазинчику. Але півтора століття тому інтер'єрні сувеніри виготовлялися вручну. Для того щоб купити статуетки, що зображують танцюючу дівчину або сплячого лева, необхідно було зробити індивідуальне замовлення у ювеліра, скульптора або ремісника.

Настільні прикраси початку і середини 19-го століття були, в основному, роботами кріпаків. Ювеліри, ліпники, ремісники по каменю та дереву виконували для панського задоволення різні дрібниці за зразком, а іноді й за власним розумінням.

Прекрасним прикладом роботи кріпосних майстрів служить оздоблення блакитної вітальнї в палаці графа Воронцова, в Алупці. Інтер'єрні прикраси у вигляді білої квіткової ліпнини виглядають витончено і виконані так майстерно, що пережили і революцію, і дві світові війни, і радянську владу. Кріпаки виконували майже всі оздоблювальні роботи при будівництві фамільного гнізда Воронцових, це було звичайною практикою в першій половині 19-го століття.

Широку популярність мають ювелірні вироби Карла Фаберже (1846-1920), майстра з сім'ї обрусілого німця. Так само майстерні роботи виконувала фірма Павла Акимовича Овчинникова (1830-1888), уродженого у сім'ї кріпаків князя Волконського. Вироби цієї майстерні високо цінуються сьогодні антикварами. Розквіт діяльності Овчинникова припав на 70-ті роки 19-го століття, тоді як Фаберже закінчив навчання ювелірній справі в Німеччині. Саме Павло Акимович, а не Карл Фаберже, став першим виготовляти прикраси з емалі новому рівні, під заступництвом царського двору. Вироби подібних майстерень можна було придбати у фірмових магазинах, а також у ювелірних салонах і на торгових рядах великих міст.

Декоративні дрібнички та статуетки сучасності дуже відрізняються від своїх попередників. Сувеніри масового виробництва з порцеляни, скла та дерева йдуть на другий та третій план, поступаючись місцем новим матеріалам. Але ексклюзивні інтер'єрні прикраси не втрачають своєї популярності. До них можна віднести ювелірні вироби із золота та дорогоцінних матеріалів. Найчастіше зустрічаються статуетки з гербами держав, які є чудовим атрибутом столу державного службовця.

У ювелірному магазині «Гемма» можна купити настільні фігурки або виконати на замовлення будь-який інтер'єрний декор. Більше інформації можна прямо зараз отримати у консультанта на сайті (натисніть на зелену бічну вкладку в нижньому правому кутку і задайте своє питання).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК