ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Що має прикрашати заручну каблучку? Шпінель – червоний дорогоцінний камінь! Купити цей благородний мінерал варто не тільки через його рідкість, а й через цілий набір незвичайних якостей. У ювелірних колах дуже люблять шпинель червоного та рожевого відтінків, найкрасивіші екземпляри якої у 18-19 століттях приймали за справжні рубіни.

Один з таких каменів є головним елементом корони імператриці Катерини II. Під час чергової реставрації з'ясувалося, що великий гранований рубін у формі краплі імперського головного убору – це червона шпинель. Прикраси у вигляді інкрустації королівської корони Віттельсбахів, яка зберігається в мюнхенській резиденції цього прізвища, теж є першокласною червоною шпинелью. Вироби минулих століть із цим мінералом можна знайти і в британській скарбниці, американських та французьких музеях, а також у приватних колекціях.

Кристали, які природа обдарувала привабливим червоним кольором, люди з давніх-давен наділяють властивостями приваблювати любов. Не стала винятком і шпинель. Камінь купити потрібно тим (за словами астрологів та натуропатів), хто хоче покращити стан кровоносної системи, привернути пристрасть, увагу та шанування оточуючих. Особливо сильно ці фактори мають проявлятися у зодіакальних Левів. Шпинель, вироби з якої знаходяться поблизу серця, потрібно носити обережно, оскільки вона може викликати сильний сексуальний потяг (за словами представників альтернативних наук). У світлі цієї інформації одиноким жінкам рекомендують придбати каблучку, яку прикрашає шпинель, сережки або браслет. Кристал також повинен залучати вдачу та успіх у справах. На Русі такий камінь називали Лал. Простежується загальний корінь зі словом "ладний", що означало "червоний", "красивий". На той час не носили зі шпинеллю прикраси. Придбати її міг лише цар чи дуже багатий князь, бо добували мінерал в Індії і коштував він нечуваних грошей.

Дорогоцінне каміння може вирішити будь-яку проблему, пов'язану з підбором дорогого подарунка. Особливо якщо йдеться про шпинель, бо сережки або каблучка з дорогоцінним камінчиком викликають у жінок лише позитивні емоції. Будьте уважні, вибираючи вироби з червоним камінням, вони символізують романтичні почуття та прихильність. Щоб придбати якісну річ, звертайтеся до магазину з гарною репутацією, як-от «Гемма», де використовується тільки першокласна шпинель.

Прикраси купити цікавіше буде зі знижкою (по одній із сезонних акцій сайту). Щоб дізнатися про поточну пропозицію, зателефонуйте за номером телефону на сайті.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК