ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Кажуть, що один із найкрасивіших каменів, який своїм кольором схожий на всі відтінки морської хвилі – аквамарин – при носінні вимагає пари. Тому що без пари він вносить дисбаланс у внутрішній світ людини. Однак це правило не поширюється лише на одну особу. Наприклад, пара закоханих може носити кільця з аквамарином. Або друзі можуть носити однакові кулони з аквамарином. Саме тоді цей камінь розкриє всі свої магічні якості якнайкраще. Щоб зменшити душевну тривогу та зберегти первоздані почуття, бажано носити сережки з аквамарином. Також вважається, що найкраще свої корисні властивості аквамарин розкриває при денному світлі, тобто цей камінь бажано носити у світлий час доби і лише у парі. Кажуть, що перед якимись серйозними неприємностями аквамарин «тьмяніє». Цим раніше користувалися мандрівники, які за допомогою аквамарину пророкували бурі, грози та інші несприятливі прояви погоди у дорозі.

Є камені, які мають дуже сильну власну енергетику. Кажуть, що вони підвищують працездатність, дарують своїм власникам ментальну та фізичну силу. Ці камені - справжні символи впливових осіб, які мають неабиякий розум і наділені владою. Таке каміння не можна носити в парі, інакше замість допомоги вони пригнічуватимуть свого власника, збиватимуть з правдивого шляху і залучатимуть різні неприємності в його життя.

Майстри ювелірних справ у всі часи мали особливу репутацію та відрізнялися своїм високим статусом серед решти ремісників. Адже вони, як справжні художники та скульптори, із звичайної пластини металу чи непоказного на вигляд кристала могли створити справжній шедевр. Дизайнери, які на сьогодні створюють прикрасу з нуля, отримують окрему подяку та визнання за кожну нову коштовність. Звісно, ​​згодом змінювалися технології, багато разів змінилася мода. Але тяга людини до виробів з дорогоцінного каміння і металів залишилася незмінною. Не секрет, що до ювелірних виробів завжди був підвищений інтерес. Ними мріяли володіти навіть королі та королеви, які могли собі дозволити все у цьому світі. А що там говорити про просту даму, яка мріє одягати не лише дорогоцінні, а й дуже гарні ювелірні аксесуари? Також не секрет, що коштовності досить часто стають головними героями літературних творів чи художніх фільмів.

Почнемо з однієї дуже цікавої та неймовірно містичної історії, що сталася у 1995 році у Швеції. Одна дама на ім'я Олена Паальссон готувала у себе вдома на кухні обід і зняла з пальця обручку, щоб не нашкодити коштовності. Після закінчення готування Олена не виявила обручку на тому місці, де залишила. Вдома вона була одна, тому жодних більш-менш зрозумілих версій у Олени про зникнення обручки не виникло. Але! Яке ж було її здивування, коли через 16 (!) років, під час збирання врожаю моркви, вона виявила своє кільце на одному з коренеплодів. Так, саме так і вийшло: втрачена раніше обручка «не сумувала» і в повному розумінні слова «окільцювала» моркву!

Знаєте, що робить образ особливо оригінальним та повністю завершеним? Здебільшого – вдало підібрані аксесуари. І як бути тим, у кого не проколоті вуха, ланцюжок на шиї заважає, а носити каблучку не дозволяють особливості роботи? Звичайно ж, прикрасити себе найпростішим і водночас цікавим способом - надіти на волосся дорогоцінну шпильку! Всі знають, що шпильки для волосся - одна з найдавніших і найпопулярніших прикрас. Деякі з них датуються 295–1070 гг. до зв. е., перші були знайдені при розкопках Стародавнього Єгипту. Вже тоді вони були виготовлені з кісток, дорогоцінних металів і цінних порід деревини. Усі улюблені нами «шпильки» з'явилися в давній Ассирії та Єгипті, але як окремий вид шпильок були запатентовані в Англії тільки на початку ХХ століття.

Що за своєю суттю є каучукова маса? Це природний латекс, який видобувається із виділень тропічних молочайних дерев, так званих каучуконосів. Найвідоміше з них – це Гевея бразильська (Hevea brasiliensis), і саме вона – найголовніший постачальник каучуку у світі. З каучуку виготовляють не тільки ювелірні вироби, з нього роблять і дрібні медичні деталі, гуму для шин, і навіть особливий вид пального для ракет.

Всі знають, що наполеглива і цілеспрямована праця не залишається без винагороди. Але, згідно з повір'ями, якщо ще й докласти до досягнення матеріального благополуччя енергію каміння-талісмана, людині буде простіше і легше досягти бажаного. Тим більше не дарма з найдавніших часів деякі камені наділяють особливими силами, що сприяють залученню багатства та процвітання у свого господаря. Головне - носити та використовувати енергетику каміння та мінералів з найдобрішими намірами. Тоді всі зусилля при придбанні та носінні амулету чи оберегу пройдуть недаремно. Перелік каменів і мінералів, що рекомендуються, не такий вже й великий, що дозволить нам систематизувати і скласти з них невеликий список.

Протягом багатьох століть і до цього дня прикраси із золота користуються незмінною популярністю та попитом. Аксесуари із золота носять усі - і жінки, і чоловіки, і діти. Золото завжди уособлювало міцне матеріальне становище та високий статус у суспільстві. Будь-яка жінка мріє поповнити свою ювелірну колекцію золотими прикрасами, бо вони не лише довговічні та красиві, а й завжди актуальні. 

У всьому світі – пандемія. Багато хто перейшов зі щоденної роботи в офісі на «віддаленну форму роботи». Але залишатися стильною та красивою хочеться завжди, незважаючи на світові катаклізми. Так було й буде. Пандемія внесла свої корективи і у вибір прикрас - через необхідність часто мити руки каблучки за популярністю почали поступатися браслетам. Зростаюча популярність браслетів доведена звітами від продажу магазинів. Щоб зробити свій образ завершеним і чарівним, найвишуканіші та найефектніші прикраси сучасні дами воліють купувати собі самі.

Багато жінок люблять носити ювелірні прикраси з камінням. Але так буває, що після декількох місяців носіння камені в улюбленому аксесуарі стають не такими яскравими. Чому це може статися? У більшості випадків камінь може стати каламутнішим через жировий наліт на поверхні. І ця плівка змінює зовнішній вигляд каменю лише зовні. Зсередини прозорість і колір кристала залишаються незмінними.

З давніх часів майстри всього світу інкрустували поверхні ювелірних виробів яскравими та соковитими емалями. Використовуючи для цього аксесуари не тільки зі срібла та золота, а й з інших матеріалів. Виробами, покритими емаллю, користувалися в Стародавньому Єгипті та Греції, в Азії та Візантії. Тому підтвердження – численні експонати, виставлені у музеях та предмети, знайдені під час археологічних розкопок.

За своєю суттю натуральні перли - це продукт діяльності живого річкового або морського молюска. Камінь природного походження, що сяє перламутром, який утворюється досить довгим шляхом. Спочатку до тіла молюска потрапляє подразник — маленька піщинка, черв'ячок або камінчик. Щоб позбутися подразнення тіла, устриця починає виділяти перламутр. Шар за шаром огортаючи сторонній предмет своєю концентрованою мантією, вона роками накладає на нього міцний панцир.

Як зробити свій образ ошатним та елегантним на багато років, не витративши при цьому мільйони? Звичайно ж, грамотно підібравши аксесуари! А які прикраси мають бути в наявності у кожної жінки чи дівчини? Що з дорогоцінних аксесуарів із роками не втратить не лише своєї цінності, а й актуальності? Що завжди буде затребуваним і що можна буде із законною гордістю передавати у спадок, з покоління до покоління?

У цій статті мова піде про ювелірну прикрасу, якій за своєю популярністю і кількістю випущених екземплярів може скласти конкуренцію тільки, напевно, обручка. Сережки-пусети або, як кажуть в народі - сережки-гвоздики є швидше за все у кожної представниці прекрасної половини, а сам виріб є одним з найбільш затребуваних прикрас на ювелірному ринку.

Маючи невисоку вартість і будучи особливим каменем у лінійці виробництва ювелірної промисловості, бурштин має суттєву особливість, яка відрізняє його від інших дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів, а саме - бурштин як би уособлює сутність живої природи. А вся справа в тому, що бурштин, по суті, маленький потік соснової смоли, що сформувалася протягом кількох століть у твердий і гарний кристал. Протягом багатьох століть бурштин користується особливою популярністю під час виготовлення різноманітних ювелірних прикрас.

Досить часто не чисті на руку продавці намагаються продати фіаніт, видавши його за діамант. Щоб уникнути подібного обману, завжди при покупці ювелірної прикраси вимагайте сертифікат з гемологічною експертизою, особливо якщо відчуваєте, що ціна виробу не обґрунтована. Більше того - було багато випадків, коли шахраї підробляють навіть сам фіаніт, але в цьому випадку ціна прикраси буде ще нижчою, а якість каменю в такому виробі можна розглянути неозброєним поглядом.

Серед усіх різновидів ювелірних прикрас особливою популярністю користуються каблучки, які в свою чергу є ідеальним варіантом для подарунка. Цю ювелірну прикрасу купують як без приводу, так і з нагоди певних урочистостей: на день народження, Новий рік, день весілля та інші значущі події. Однак необхідно відзначити, що мало хто хоче купити просто каблучку, практично кожен потенційний покупець хотів би в ідеалі придбати каблучку з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. У даному випадку універсальним та безпрограшним варіантом покупки для подарунка у середній ціновій категорії стане каблучка з фіанітом. Однак перед покупкою бажано поцікавитися, що це за камінь, які його властивості та особливості.

Популярність золота не обговорюється: цей дорогоцінний метал - справжнє бажання для шанувальників ювелірних виробів. Цей метал широко використовується для виробництва найрізноманітніших прикрас: каблучок, ланцюжків, кулонів, сережок, браслетів та багатьох інших виробів ювелірних справ майстрів. Більше того, практично кожна людина хоч раз у житті стикалася з покупкою золотої прикраси. Ні для кого не секрет, що золото буває найрізноманітніших відтінків. Проте не багато хто знає, що з надр землі золото видобувається в одному єдиному різновиді, а на прилавках ювелірних бутиків з'являються вироби не з чистого золота, а в поєднанні золота та інших металів, що надає ювелірному прикрасі певний відтінок. У чому ж відмінність модного нині білого золота від червоного, жовтого і лимонного?

Яким чином на нашій планеті виявилося золото однозначно не може відповісти жоден учений. Тривалий час це питання піднімається серед представників наукової еліти, а тим часом звичайні люди захоплюються красою цього металу і створюють найрізноманітніші легенди. Існує безліч повір'їв, що оповідають про походження металу, адже він присутній практично скрізь. У це складно повірити, але благородний метал присутній у ґрунті та рослинах, в океані, у річках і навіть у наших тілах міститься приблизно 10 мг золота. То яке ж походження цього металу? У наукових колах існують дві основні теорії, а саме:

Сяючий блиск і насичений відтінок цього каменю не може не привернути до себе увагу і залишити байдужим. А величезне розмаїття відтінків, лікувальні та магічні властивості шпинелі зробили камінь широко затребуваним та популярним у ювелірній промисловості. Своє походження назва каменю бере від латинського spinelle, що перекладається як "маленький шип", а грецькою звучить як spinos, що означає "іскрити".

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК