ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Кажуть, що один із найкрасивіших каменів, який своїм кольором схожий на всі відтінки морської хвилі – аквамарин – при носінні вимагає пари. Тому що без пари він вносить дисбаланс у внутрішній світ людини. Однак це правило не поширюється лише на одну особу. Наприклад, пара закоханих може носити кільця з аквамарином. Або друзі можуть носити однакові кулони з аквамарином. Саме тоді цей камінь розкриє всі свої магічні якості якнайкраще. Щоб зменшити душевну тривогу та зберегти первоздані почуття, бажано носити сережки з аквамарином. Також вважається, що найкраще свої корисні властивості аквамарин розкриває при денному світлі, тобто цей камінь бажано носити у світлий час доби і лише у парі. Кажуть, що перед якимись серйозними неприємностями аквамарин «тьмяніє». Цим раніше користувалися мандрівники, які за допомогою аквамарину пророкували бурі, грози та інші несприятливі прояви погоди у дорозі.

Є камені, які мають дуже сильну власну енергетику. Кажуть, що вони підвищують працездатність, дарують своїм власникам ментальну та фізичну силу. Ці камені - справжні символи впливових осіб, які мають неабиякий розум і наділені владою. Таке каміння не можна носити в парі, інакше замість допомоги вони пригнічуватимуть свого власника, збиватимуть з правдивого шляху і залучатимуть різні неприємності в його життя.

Майстри ювелірних справ у всі часи мали особливу репутацію та відрізнялися своїм високим статусом серед решти ремісників. Адже вони, як справжні художники та скульптори, із звичайної пластини металу чи непоказного на вигляд кристала могли створити справжній шедевр. Дизайнери, які на сьогодні створюють прикрасу з нуля, отримують окрему подяку та визнання за кожну нову коштовність. Звісно, ​​згодом змінювалися технології, багато разів змінилася мода. Але тяга людини до виробів з дорогоцінного каміння і металів залишилася незмінною. Не секрет, що до ювелірних виробів завжди був підвищений інтерес. Ними мріяли володіти навіть королі та королеви, які могли собі дозволити все у цьому світі. А що там говорити про просту даму, яка мріє одягати не лише дорогоцінні, а й дуже гарні ювелірні аксесуари? Також не секрет, що коштовності досить часто стають головними героями літературних творів чи художніх фільмів.

Почнемо з однієї дуже цікавої та неймовірно містичної історії, що сталася у 1995 році у Швеції. Одна дама на ім'я Олена Паальссон готувала у себе вдома на кухні обід і зняла з пальця обручку, щоб не нашкодити коштовності. Після закінчення готування Олена не виявила обручку на тому місці, де залишила. Вдома вона була одна, тому жодних більш-менш зрозумілих версій у Олени про зникнення обручки не виникло. Але! Яке ж було її здивування, коли через 16 (!) років, під час збирання врожаю моркви, вона виявила своє кільце на одному з коренеплодів. Так, саме так і вийшло: втрачена раніше обручка «не сумувала» і в повному розумінні слова «окільцювала» моркву!

Знаєте, що робить образ особливо оригінальним та повністю завершеним? Здебільшого – вдало підібрані аксесуари. І як бути тим, у кого не проколоті вуха, ланцюжок на шиї заважає, а носити каблучку не дозволяють особливості роботи? Звичайно ж, прикрасити себе найпростішим і водночас цікавим способом - надіти на волосся дорогоцінну шпильку! Всі знають, що шпильки для волосся - одна з найдавніших і найпопулярніших прикрас. Деякі з них датуються 295–1070 гг. до зв. е., перші були знайдені при розкопках Стародавнього Єгипту. Вже тоді вони були виготовлені з кісток, дорогоцінних металів і цінних порід деревини. Усі улюблені нами «шпильки» з'явилися в давній Ассирії та Єгипті, але як окремий вид шпильок були запатентовані в Англії тільки на початку ХХ століття.

Що за своєю суттю є каучукова маса? Це природний латекс, який видобувається із виділень тропічних молочайних дерев, так званих каучуконосів. Найвідоміше з них – це Гевея бразильська (Hevea brasiliensis), і саме вона – найголовніший постачальник каучуку у світі. З каучуку виготовляють не тільки ювелірні вироби, з нього роблять і дрібні медичні деталі, гуму для шин, і навіть особливий вид пального для ракет.

Всі знають, що наполеглива і цілеспрямована праця не залишається без винагороди. Але, згідно з повір'ями, якщо ще й докласти до досягнення матеріального благополуччя енергію каміння-талісмана, людині буде простіше і легше досягти бажаного. Тим більше не дарма з найдавніших часів деякі камені наділяють особливими силами, що сприяють залученню багатства та процвітання у свого господаря. Головне - носити та використовувати енергетику каміння та мінералів з найдобрішими намірами. Тоді всі зусилля при придбанні та носінні амулету чи оберегу пройдуть недаремно. Перелік каменів і мінералів, що рекомендуються, не такий вже й великий, що дозволить нам систематизувати і скласти з них невеликий список.

Протягом багатьох століть і до цього дня прикраси із золота користуються незмінною популярністю та попитом. Аксесуари із золота носять усі - і жінки, і чоловіки, і діти. Золото завжди уособлювало міцне матеріальне становище та високий статус у суспільстві. Будь-яка жінка мріє поповнити свою ювелірну колекцію золотими прикрасами, бо вони не лише довговічні та красиві, а й завжди актуальні. 

Во всем мире - пандемия. Многие перешли с ежедневной работы в офисе на «удаленку». Но оставаться стильной и красивой хочется всегда, не взирая на мировые катаклизмы. Так было и будет. Пандемия внесла свои коррективы и в выбор украшений - из-за необходимости часто мыть руки кольца по популярности начали уступать место браслетам. Возрастающая популярность браслетов доказана отчетами от продаж магазинов. Чтобы сделать свой образ завершенным и неотразимым, самые изысканные и эффектные украшения современные дамы предпочитают покупать себе сами.

Многие дамы обожают носить ювелирные украшения с камнями. Но так бывает, что после пары месяцев ношения камни в любимом аксессуаре становятся не такими яркими. Отчего это может произойти? В большинстве случаев камень может стать мутнее из-за жирового налета на поверхности. И эта пленка меняет внешний вид камня только снаружи. Изнутри прозрачность и цвет кристалла остаются прежними.

С древних времен мастера всего мира инкрустировали поверхности ювелирных изделий яркими и сочными эмалями. Используя для этого аксессуары не только из серебра и золота, но и из других материалов. Изделиями, покрытыми эмалью, вовсю пользовались в Древнем Египте и Греции, в Азии и Византии. Тому подтверждение - многочисленные экспонаты, выставленные в музеях и предметы, найденные при археологических раскопках.

По своей сути натуральный жемчуг — это продукт деятельности живого речного или морского моллюска, сверкающий перламутром камень естественного происхождения, который образуется довольно долгим путем. Вначале в тело моллюска попадает раздражитель — маленькая песчинка, червячок или камушек. Чтобы избавиться от раздражения тела, устрица начинает выделять перламутр. Слой за слоем окутывая посторонний предмет своей концентрированной мантией, она годами накладывает на него прочный панцирь.

Как сделать свой образ нарядным и элегантным на многие годы, не потратив при этом миллионы? Конечно же, грамотно подобрав аксессуары! А какие украшения должны быть в наличии у каждой дамы или девушки? Что из драгоценных аксессуаров с годами не потеряет не только своей ценности, но и актуальности? Что всегда будет востребованным и что можно будет с законной гордостью передавать по наследству, из поколения в поколение?

В данной статье речь пойдет о ювелирном украшении, которому по своей популярности и количеству выпущенных экземпляров может составить конкуренцию только, наверное, обручальные кольца. Серьги-пусеты или в простонародье серьги-гвоздики есть скорее всего у каждой представительницы прекрасной половины, а само изделие является одним из наиболее востребованных украшений на ювелирном рынке.

Обладая невысокой стоимостью и будучи особым камнем в линейке производства ювелирной промышленности, янтарь имеет существенную особенность, которая отличает его от других драгоценных и полудрагоценных камней, а именно янтарь как бы олицетворяет сущность живой природы. А все дело в том, что янтарь по сути маленький сгусток сосновой смолы, сформировавшейся в течении нескольких столетий в твердый и красивый кристалл. На протяжении многих веков янтарь пользуется особой популярностью при изготовлении всевозможных ювелирных украшений.

Достаточно часто не чистые на руку продавцы пробуют продать фианит выдав его за бриллиант. Чтобы избежать подобного обмана всегда при покупке ювелирного украшения требуйте сертификат с геммологической экспертизой, особенно если чувствуете, что цена изделия не обоснована. Более того было не мало случаев, когда мошенники подделывают даже сам фианит, но в этом случае цена украшения будет еще ниже, а качество камня в таком изделии можно рассмотреть невооруженным взглядом.

Среди всех разновидностей ювелирных украшений особой популярностью пользуются кольца, которые в свою очередь являются идеальным вариантом для подарка. Это ювелирное украшение покупают как без повода так по случаю определенных торжеств: на день рождения, Новый год, день свадьбы и другие значимые события. Однако необходимо отметить, что мало кто желает купить просто кольцо, практически каждый потенциальный покупатель хотел бы в идеале приобрести кольцо с драгоценными либо полудрагоценными камнями. В данном случае универсальным и беспроигрышным вариантом покупки для подарка в средней ценовой категории станет кольцо с фианитом. Однако перед покупкой желательно поинтересоваться что это за камень какие его свойства и особенности.

Популярность золота не обсуждается: этот драгоценный металл настоящее вожделение для почитателей ювелирных изделий. Этот металл широко используется для производства самых различных украшений: колец, цепочек, кулонов, сережек, браслетов и многих других изделий ювелирных дел мастеров. Более того практически каждый человек хоть раз в жизни сталкивался с покупкой золотого украшения. Не для кого не секрет что золото бывает самых разнообразных оттенков, однако не многие знают, что из недр земли золото добывается в одной единственной разновидности, а на прилавках ювелирных бутиков появляются изделия не из чистого золота, а в сочетании золота и других металлов, что придает ювелирному украшению определенный оттенок. В чем же отличие модного нынче белого золота от красного, желтого и лимонного?

Каким образом на нашей планете оказалось золото однозначно не может ответить не один ученый. Длительное время этот вопрос поднимается среди представителей научной элиты, а в тоже время обычные люди восхищаются красотой этого металла и создают самые разнообразные легенды. Существует громадное множество поверий, повествующих о происхождении металла, ведь он присутствует практически везде. В это сложно поверить, но благородный металл присутствует в почве и растениях, в океане, реках и даже в наших телах содержится приблизительно 10мг золота. Так каково же происхождение этого металла? В научных кругах бытуют две основные теории, а именно:

Сияющий блеск и насыщенный оттенок этого камня не может не привлечь к себе внимание и оставить равнодушным. А громадное разнообразие оттенков, лечебные и магические свойства шпинели сделали камень широко востребованным и популярным в ювелирной промышленности. Свое происхождение название камня берет от латинского spinelle, что переводится маленький шип, а на греческом звучит как spinos, что значит искрить.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Важливо

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.

Докладніше...

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

JUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК