ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Тут Ви зможете ближче познайомитися з ювелірним заводом «Гемма», дізнатися про нашу діяльність, розглянути каталог виробів та вибрати подарунки собі, своїм близьким, друзям та подругам, колегам. Ми впевнені, що наші прикраси Вам сподобаються!

У листопаді 2003 року на ювелірному ринку з'явилося одне з найсучасніших підприємств в Україні, яке має відмінну виробничу базу та чудовий трудовий колектив, представлений досвідченими майстрами-ювелірами, чиї роботи вже знають як покупці ювелірних виробів, так і виробники ювелірних прикрас.
Ювелірний завод має у своєму розпорядженні необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з основних переваг - наявність власного цеху з огранювання, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання, що надає індивідуальності та неповторності нашим виробам. Завдяки цьому наші модельєри мають широкі можливості втілити Ваші ідеї в життя.
Основна діяльність спрямована на співпрацю з роздрібним та оптовим покупцем, також ми приймаємо замовлення на виготовлення ексклюзивних прикрас.
Ювелірний завод «Гемма» виробляє ювелірні вироби із золота різних відтінків зі вставками з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Окрім прикрас з натуральним камінням «Гемма» випускає ще й продукцію з легкою вагою широкого вжитку. Асортимент виробів дуже широкий та різноманітний, колекції постійно поповнюються. Кожен покупець може підібрати прикрасу на свій смак і пріоритет в каталозі ювелірного заводу «Гемма».

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю - індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

 

Ювелірний завод «Гемма» надає такі послуги:

 

Роздрібна та оптова торгівля ювелірними виробами; виготовлення ексклюзивних виробів, у т.ч. і за Вашими ескізами

Ремонт ювелірних виробів будь-якої складності

РЕСТАВРАЦІЯ АНТИКВАРІАТУ

Реставрація антикваріату, предметів старовини, годинників, портсигарів, посуду, шкатулок

ОГРАНЮВАННЯ КАМІННЯ

Ограновування каміння, в т.ч. й нестандартної форми

РОДІЮВАННЯ, ЗОЛОЧЕННЯ

Родіювання, сріблення, золочення ювелірних виробів

ЛИТТЯ ІЗ ЗОЛОТА ТА СРІБЛА

Художнє лиття із золота та срібла

3d моделювання та виготовлення моделей у воску

Гравіювання, лазерне гравіювання, написи на обручках

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК