ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Гриллзи - віяння останніх років чи спадщина древніх культур? Давайте поринемо в минуле. У доісторичні часи прабатьками цього аксесуара були люди з високим достатком, які прикрашали свої зуби дорогоцінним камінням та металами. З історичних відомостей і розкопок відомо, що в багатьох цивілізаціях ознакою багатства серед знатних людей була наявність у роті золотого дроту - вона застосовувалася для зв'язування зубів, виконуючи не настільки естетичну, як функціональну роль, поєднуючи між собою рухливі зуби.

Люди, які володіють високим статусом нерідко інкрустували свої зуби коштовним камінням, щоб підкреслити свою значну роль у стародавньому суспільстві. У якості клею використовували деревну смолу, за допомогою якої в зуби вклеювалися рубіни, сапфіри, алмази. З часом блискучі елементи в роті у людей зникали і з'являлися знову, у вигляді коронок і бюгельних протезів із золота, пломб із золотої та срібної амальгами. Ці конструкції використовуються і в наші дні, зберігаючи попит як найдовговічніші види реставрації, раніше золоті коронки були ознакою забезпеченості. Для деяких людей зробити собі золоті зуби було фінансовим вкладенням, яке, до того ж, неможливо вкрасти.

Так що ж таке гриллзи? Це аксесуар, виготовлений індивідуально для ваших зубів, що надає усмішці ефектності, підкреслюючи індивідуальні особливості та приховуючи всілякі дефекти, які є на зубах у кожного.

Grillzhouse пропонує своїм гостям ексклюзивні можливості зі створення гриллз зі срібла, золота, натуральних та синтетичних каменів а також: лазерне гравіювання, ювелірну емаль та 3d моделювання. Це дозволяє клієнтам отримати унікальну, повністю кастомну прикрасу, виготовлену по стоматологічному зліпку зубів. Як і будь-яка інша ювелірна прикраса, вони вільно одягаються і знімаються на час сну, занять спортом, а також при прийомі їжі та гігієнічних процедурах порожнини рота.

Великий вибір опцій, що надається GRILLZHOUSE спільно з ювелірним підприємством Гемма дає нашим замовникам можливість до самовираження та створення яскравого образу, який не залишить байдужою навіть найдосвідченішу публіку. Різні огранювання та колір каменів, всілякі види їх закріплення, ювелірні емалі та можливість створення індивідуального дизайну з урахуванням індивідуальних побажань - ось що цінують наші клієнти.

Для виготовлення гриллз необхідний силіконовий відбиток Ваших зубів або гіпсова модель щелепи, які можна зробити в найближчій стоматології та відправити нам поштою. Якщо Ви знаходитесь у Києві - відбиток можна зробити в нашому офісі за адресою: Київ, Ревуцького 5, а також обговорити дизайн Вашої прикраси. Будемо щиро раді Вас проконсультувати. Телефонуйте зараз!

Для замовлення або консультації, отримання актуального прайс-листа та запису на відбиток наші контакти:

Instagram: @grillz.house.kiev

Telegram: @grillz_house_kiev

Щиро Ваш колектив ювелірного підприємства Гемма.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК