ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Ювелірне підприємство Гемма постійно працює над покращенням якості послуг, що надаються, з метою максимального задоволення побажань НАШИХ ШАНОВНИХ КЛІЄНТІВ. Ми постійно працюємо над покращенням якості виробляємої продукції та розширенням асортименту ювелірних виробів. За останні три роки на підприємстві було впроваджено низку інноваційних проектів, які дозволяють випускати продукцію на рівні світових стандартів з використанням найновіших технологічних досягнень та процесів в індустрії ювелірних прикрас, зокрема:

- освоєно нові технологічні можливості і розширено асортимент у виробництві ювелірних виробів з діамантовими вставками, розширено лінійку виробництва ювелірних прикрас зі шпинеллю і напівдорогоцінним камінням з найрізноманітнішими дизайнерськими рішеннями: у штаті підприємства трудяться професіонали з вищою художньою освітою та нестандартним авангардним баченням майбутнього розвитку ювелірної індустрії;

- досконало освоєний і запущений у виробництво повний процес поетапного художнього 3-D моделювання, що включає повну візуалізацію майбутнього виробу з максимально широкими можливостями зміни дизайну за бажанням замовника, можливості проектування з високою точністю до сотих часток міліметра за ескізами, фотографіями з огляду на пропорції з максимально точним прогнозом ваги майбутнього виробу в золоті, прорахування основних параметрів ювелірних технологій, з можливістю заздалегідь визначити висоту елементів кріплення, глибини посадкових місць тощо.

- досконало освоєно і поставлено на конвеєр процес вирощування восковки майбутнього ювелірного виробу на 3D принтері: дизайнерами нашого підприємства використовується НАЙКРАЩЕ на сьогоднішній день обладнання у світі, а саме високоточний 3D ПРИНТЕР ASIGA PICO, який дозволяє виготовити ювелірний виріб на замовлення незалежно від його рівня складності.

Тепер НАШИМ ШАНОВНИМ КЛІЄНТАМ стане ще простіше і зручніше, підібрати або замовити розробку та виготовлення на замовлення, саме тих ювелірних прикрас, які дійсно підкреслять Вашу неповторну унікальність.

Щиро Ваш колектив ювелірного підприємства Гемма.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИРОБИ ВІД ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!! ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАС!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК