ЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО
для Вас тільки найкращеЮВЕЛІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Адреса:
02091 м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир – жовті ворота)

Електронна пошта:
bazar@hemma.kiev.ua

Телефон:
380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 (Відділ продажів)
Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС НАШІ ПОСЛУГИ

 x 

Корзина пуста

Гриллзи - віяння останніх років чи спадщина древніх культур? Давайте поринемо в минуле. У доісторичні часи прабатьками цього аксесуара були люди з високим достатком, які прикрашали свої зуби дорогоцінним камінням та металами. З історичних відомостей і розкопок відомо, що в багатьох цивілізаціях ознакою багатства серед знатних людей була наявність у роті золотого дроту - вона застосовувалася для зв'язування зубів, виконуючи не настільки естетичну, як функціональну роль, поєднуючи між собою рухливі зуби.

Ювелірне підприємство Гемма завжди готове виконати будь-які побажання наших ШАНОВНИХ КЛІЄНТІВ. Тепер без хибної скромності і з гордістю ми можемо заявити – ми підприємство №1 на ринку України в ограновуванні опалів. Необхідно помітити, що процес ограновування цих шляхетних і дуже ніжних мінералів вкрай трудомісткий і підвладний лише справжнім професіоналам. Однак це того варте: благородний опал в ограновуванні теплого золота виглядає приголомшливо, а сама ювелірна прикраса виходить неймовірно красивою.

Ювелірне підприємство Гемма постійно працює над покращенням якості послуг, що надаються, з метою максимального задоволення побажань НАШИХ ШАНОВНИХ КЛІЄНТІВ. Ми постійно працюємо над покращенням якості виробляємої продукції та розширенням асортименту ювелірних виробів. За останні три роки на підприємстві було впроваджено низку інноваційних проектів, які дозволяють випускати продукцію на рівні світових стандартів з використанням найновіших технологічних досягнень та процесів в індустрії ювелірних прикрас, зокрема:

Ви завжди можете доглянути і купити золоте кільце серед прикрас, які представлені в інтернет магазині виробника ювелірних прикрас "Гемма". Модні жіночі моделі, якісно виготовлені золоті каблучки за цінами виробника Ви знайдете тільки у нашому каталозі. Якщо прикраси вашого розміру або з бажаним каменем немає - не біда, Ви завжди можете замовити його на ювелірному заводі "Гемма". Ми виконаємо замовлення якісно та в найкоротші терміни.

3 причини купити золоте кільце в ювелірному інтернет магазині "Гемма"

Ви завжди зможете купити кільце із золота за найнижчою ціною від ювелірного заводу "Гемма". Крім цього, ми гарантуємо високу якість виготовлення прикрас та зацікавлені у постійній співпраці з Вами.

Умови Акції:

1. Згідно з Акцією Ви отримуєте знижку 12% на всі ювелірні прикраси, вартість яких перевищує 1500 грн. Знижка не поширюється на послуги з ремонту та відновлення, на ексклюзивні ювелірні вироби на замовлення, а також на плетені ланцюжки та браслети.

2. Акція діє 14 днів до дня народження та 14 днів після, включно.

Здійснюючи покупки в інтернет-магазині "Гемма" або на ювелірній виставці по всій території України, кожен покупець отримує дисконт-картку 5% або 10%.

Умови дисконт-програми:

1. Пред'явнику дисконт-картки надається знижка як на всі вироби компанії "Гемма", що є в наявності, так і на вироби, які будуть виготовлені на замовлення.

Шановні покупці!

Щоб отримати подарунок, ви повинні зареєструватися в нашому інтернет-магазині. Для реєстрації скористайтесь формою у правій верхній частині Головної сторінки. Після натискання "зареєструватися" заповніть усі поля форми реєстрації (зверніть увагу логін повинен складатися з латинських літер, а пароль має бути не менше шести символів).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ...

Вироби, представлені в нашому інтернет-магазині, можуть, за бажанням Замовника, бути виконані в металі різного кольору, необхідного розміру та зі вставками з різноманітного дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Крім того, наші художники можуть розробити новий дизайн виробу на Ваш смак, щоб підкреслити Вашу неповторну індивідуальність. Будемо щиро раді проконсультувати Вас. Дзвоніть прямо зараз!

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ЮВЕЛІРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЕММА!

Підбір за параметрами

Контакти ювелірного заводу Гемма

АДРЕСА: 02091 Україна, м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1 (орієнтир: жовті ворота)

EMAIL: bazar@hemma.kiev.ua

ТЕЛЕФОН: 380 (44) 563-29-96, 380 (68) 637-95-91 відділ продажів;

Прийом замовлень здійснюється щодня з 09:00-21:00 за номером 380 (96) 055-82-55

Про нас

Ювелірний інтернет магазин «Гемма» - це сучасний дизайн та висока якість обслуговування. Наші ювелірні прикраси додадуть Вам вишуканості, а Вашому стилю індивідуальності та завершеності, вони доповнять Ваші сімейні коштовності та стануть втіленням Ваших вишуканих мрій.

Ювелірний завод має необхідне обладнання для повного циклу виробництва продукції. Одна з переваг - наявність власного огранювального цеху, в якому створюються камені будь-якої форми та огранювання.

Докладніше...

Мобільний додаток Гемма

Завантажуйте наш безкоштовний мобільний додаток для швидкого та зручного використанняJUMP TO TOP

Save 30

На день народження знижка на всю колекцію ювелірної компанії "Гемма" складає 12%. Поспішайте, ми на Вас чекаємо!

Інші новини

НАШ ДАРУНОК